Спільне засідання кафедр фінансів ІФНТУНГ та НУ "Львівська політехніка"

28 березня 2023 р. відбулося  спільне засідання кафедр фінансів ІФНТУНГ та кафедри фінансів НУ «Львівська політехніка». Колеги з Львівської політехніки  охоче поділилися досвідом створення і дії відмінної ОПП. Також висловили фахову думку та високо оцінили  ОПП "Фінансовий менеджмент в сфері бізнесу" для студентів 2 (магістерського) рівня вищої освіти ІФНТУНГ. Рецензії надали чотири доктори економічних наук, професори кафедри фінансів НУ "Львівська політехніка".

Під час обговорення викладачами обох кафедри напрацьовані спільні висновки щодо системності освітнього процесу та особливостей практичної підготовки  фахівців фінансової сфери. Констатували потребу перманентного вдосконалення ОПП «Фінанси, банківська справа, страхування і фондовий ринок» відповідно до динамічності вимог професійних компетенцій, hard skills поточного часу , що висуваються роботодавцям до майбутніх фінансистів. Адже на поточний момент не достатньо володіти фундаментальними знаннями з макроекономічного аналізу,  статистики , корпоративних фінансів, бюджетування  чи фінансового менеджменту, а й прикладними інструментами аналізу великих баз даних, моделювання та прогнозування фінансових потоків, управління фінансовими ризиками зокрема та цілими проектами загалом.

Слушні поради та зауваження, що для нас  як викладачів кафедри фінансів ІФНТУНГ мали неабияку вагу, обов'язково будуть враховані. Щира подяка колегам з НУ "Львівська політехніка" за їхню підтримку та готовність ділитись досвідом.

Зробимо вищу освіту в Україні кращою!

• Спільне засідання кфа ФН ІФНТУНГ + НУ ЛП титул
  • Спільне засідання каф ФН ІФНТУНГ + НУ ЛП (1)
  • Спільне засідання каф ФН ІФНТУНГ + НУ ЛП (4)
  • Спільне засідання каф ФН ІФНТУНГ + НУ ЛП (6)