Інноваційна екскурсія + селфі з ректором

В Івано-Франківському національному технічному університеті екскурсійний сезон набирає обертів. Цього разу до нас завітали вихованці Івано-Франківського ліцею ім. Миколи Сабата. Воркшопи дуже вдало збіглись із відзначенням Всесвітнього дня творчості на інноваційної діяльності. Тож у фокусі уваги організаторів опинились, передусім, такі екскурсійні осередки, як Центр інноваційного розвитку й кафедра комп’ютеризованого машинобудування Інституту інженерної механіки та робототехніки, де власноруч складають 3D-принтери, друкують деталі до різних роботів які використовуються в навчальному процесі, наприклад, модель транспортно-складського робота з маніпулятором і Python керуючою програмою; гусеничний транспортер з ручним керуванням за допомогою власного контролера; модель автономного робота з алгоритмом дій, програмою на мікроконтролері; робот із ручним керуванням за допомогою Bluetooth і мобільного застосунку для ОС Android; модель шлюзу морозильної камери; модель шестиосьового маніпулятора виробничої лінії та багато іншого.

Студенти ІФНТУНГ мають змогу працювати з цим обладнанням на лабораторних заняттях, ну, а для ліцеїстів – воркшоп. А ще – зустріч і селфі з ректором університету Ігорем Чудиком, який завжди відкритий до спілкування з молоддю й радо вітає екскурсантів у стінах нашого ЗВО. Хтозна, можливо для когось із сьогоднішніх ліцеїстів ІФНТУНГ стане Alma Mater.