Семінар «Вивчення структури електронних курсів та основних видів ресурсів і діяльностей університетської навчальної платформи Moodle»

З 1 лютого по 3 березня 2023 проводився цикл семінарів для науково-педагогічного персоналу університету «Вивчення структури електронних курсів та основних видів ресурсів і діяльностей університетської навчальної платформи Moodle».

Мета проведення семінарів – отримання слухачами теоретичних знань і практичних навиків проектування електронних курсів з використанням університетської навчальної платформи. Програма семінару розрахована на 7 днів (1 кредит – 30 год.). За час проведення семінару 96 викладачів ІФНТУНГ успішно завершили проходження програми семінару з отриманням сертифікатів встановленого зразка.

Сертифікати НПП 1Сертифікати НПП 2Сертифікати НПП 3Сертифікати НПП 4