ПРОФЕСОР КАФЕДРИ ПУА УЗЯВ УЧАСТЬ В ЕКСПЕРТНОМУ ОБГОВОРЕННІ ВИКЛИКІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Вчора ввечері професор кафедри ПУА ІФНТУНГ Дмитро Дзвінчук узяв у прямому ефірі суспільно-політичного ток-шоу "Позиція Галичини" на Обласному телебаченні «Галичина».

Разом із іншими експертами з питань місцевого самоврядування та головами територіальних громад Прикарпаття Дмитро Дзвінчук обговорив перспективи розвитку та виклики, які стоять перед громадами Івано-Франківської області. Зокрема, висловлено думки щодо можливого перегляду кількості територіальних громад в області, щодо фінансових можливостей громад для утримання і ремонту доріг та щодо болючого для суспільства питання оптимізації кількості навчальних закладів.