Презентація ОПП "Будівництво та цивільна інженерія" за участі стейкхолдерів

На кафедрі будівництва та енергоефективних споруд 6 березня відбулася офіційна зустріч щодо обговорення ОПП «Будівництво та цивільна інженерія» за спеціальністю 192–Будівництво та цивільна інженерія першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти. Присутні були науково-педагогічні працівники кафедри будівництва та енергоефективних споруд, гаранти освітньо-професійної програми (ОПП) «Будівництво та цивільна інженерія» Володимир Артим, Андрій Андрусяк, стейкхолдери освітньої програми, студенти спеціальності та запрошені гості. В обговоренні взяли участь Мельничук Василь Іванович, депутат Івано-Франківськоі облради та начальник відділу електронного забезпечення виконавчого апарату обласної ради; Семотюк Василь Васильович, директор комунального підприємства Івано-Франківськоі облради «Проексперт»; Козак Олександр Володимирович, директор ТОВ «ЗЕТІС».

До заходу також долучилися представники адміністрації інституту, зокрема директор інституту архітектури, будівництва та енергетики Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу Мазур Мирослав Павлович .

Під час зустрічі гарант освітньої програми презентував основні складові ОПП, озвучили мету, перелік дисциплін, фокус та особливості, а також можливості щодо працевлаштування майбутніх випускників, подальше навчання та професійну діяльність.

Присутні стейкхолдери та запрошені гості взяли активну участь в обговоренні та висловили свої думки щодо перспектив удосконалення та покращення ОПП, а також наголосили на важливості співпраці освіти із ринком праці.

Загалом відбувся конструктивний обмін думками щодо вдосконалення ОПП:

1. Вивчати більше конструкторських дисциплін;

2. Врахувати всі вимоги та проблеми, які ставляться до сучасного будівництва та фахівця в даній сфері;

Основні тези зустрічі:

• стажування з метою набуття практичного досвіду в будівельній сфері;
  • посилення співпраці з будівельними компаніями;
  • спільні науково-дослідні проекти щодо розробки інноваційних рішень в будівництві;
  • лекції від представників будівельної сфери;
  • відкриття науково-дослідної лабораторії на базі кафедри будівництва та енергоефективних споруд з сучасними технологіями обстеження будівель та споруд;
  • допомога в процесі акредитації освітньої програми та підтримка спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія».

Працюємо спільно для високих результатів!