Практичні курси зі спеціалізованого ПЗ у нафтогазовій сфері

Твій шанс вивчити програмне забезпечення, на якому працюють фахівці нафтогазової сфери!

У межах співпраці АТ «Укргазвидобування» та Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу проводимо перший набір охочих на практичні курси з використання спеціалізованого ПЗ у нафтогазовій сфері:

- Petroleum Experts;

- Petrel/Eclipse;

- PIPESIM.

Докладно про ПЗ, менторів і програму курсів ми познайомимо вас згодом.

Вибирай один або ж усі з запропонованих курсів, якщо:

• ти студент ІФНТУНГ, твій факультет пов’язаний із нафтогазовою сферою;

• тобі цікаво, за якими програмами працюють сучасні світові компанії.

Не проґав можливості долучитися 21-23 травня до студентів, зацікавлених у нафтогазовій сфері, а також познайомитися з провідними фахівцями УкрНДІгазу, які навчать тебе працювати у новітніх програмах.

Місце проведення: Інноваційно-виставковий центр (на території університету біля 7-го корпусу та лабораторії SIEMENS)

Заповнюй анкету за посиланням та очікуй на деталі на пошті: https://forms.office.com/e/9mxzQ6sRqu