Трьом студентам університету призначено стипендії Президента України!

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 7 травня 2021 року № 514 «Про призначення академічних стипендій Президента України студентам закладів вищої освіти на ІІ семестр 2020/2021 навчального року» призначено відповідну стипендію трьом студентам Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу: Ірині Жибак (Інститут економіки та менеджменту, група ЕК-18-1), Дмитру Овчаренко (Інститут нафтогазової інженерії, група НІВ-18-2) та Надії Михайлишин (Інститут архітектури, будівництва та енергетики, група ГЗ-18-1).

Це успішні молоді люди, які мають вагомі досягнення у навчальній і науковій роботі та належать до числа найкращих студентів університету. Як їм це вдається? Кажуть, що будь-які досягнення – це лише один відсоток таланту та 99 відсотків праці!

1«Світ не стоїть на місці, постійно відбуваються нові відкриття, зміни. Щоб йти в ногу з часом, потрібно бути в курсі всіх подій, постійно розвиватися. Сучасний спеціаліст має мати глибокі фахові знання та бути всебічно розвиненим, стресостійким. Я мрію стати спеціалістом високого профілю, тому хочу мати грунтовні знання. Крім навчальних предметів вивчаю іноземну мову, слідкую за економічними новинами, намагаюся бути завжди активною. Пізнавати щось нове завжди цікаво! Я вважаю, що знання - це скарб, який ми здобуваємо самостійно», – ділиться своїм секретом успішного навчання Ірина Жибак.

2Дмитро Овчаренко переконаний, щоб досягти успіху, потрібно бути наполегливим і вміло розподіляти свій час: «Ще з підліткового віку я вивів для себе формулу успіху – час × наполегливість. І притримуюся такої думки, що при зменшенні одного множника, аби зберегти відповідний результат (успіх), його необхідно компенсувати іншим. Таким чином, для збільшення часу, я вміло ним розпоряджаюся, маю неабияку дисципліну для виконання щоденного плану та вмію ставити пріоритети при виконанні завдань. Наполегливість підвищується насамперед  моєю мотивацією на поставлені цілі».

3А для Надії Михайлишин запорука успіху – це любов до обраної спеціальності: «Мені дуже подобається моя спеціальність і те, як їі викладають в університеті. Залишатись успішною серед інших студентів мені допомагають особливості мого характеру:  внутрішня мотивація, розуміння, чому я вибрала цю спеціальність і що потрібно для того, щоб стати в ній успішною; адаптивність - я легко пристосовуюсь до різних обставин і вмію знаходити позитивні моменти у непростих ситуаціях. Зараз для мене навчання є в пріоритеті, тому я зосереджена на ньому та максимально ефективно використовую свій час на парах».

Вітаємо наших стипендіатів! Нехай це буде стимулом для подальшого саморозвитку,  самореалізації та джерелом натхнення!