Бери вище! ІФНТУНГ потрапив у фокус відомої програми

Єдиний в Україні університет нафтогазового профілю потрапив у програму «Бери вище», яка спрямована на популяризацію кращих закладів вищої освіти серед української та зарубіжної аудиторії.

Проект стисло й емоційно розповідає про традиції, актуальні напрями навчання, лабораторну й матеріально-технічну базу, наукові розробки, студентське дозвілля та досягнення викладачів Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

«Бери вище» має важливу мету – розказати про переваги української освіти в кращих університетах. За словами ведучих цих переваг багато, просто не всі про них знають. Тому вони й вирішили розповісти майбутнім абітурієнтам і студентам, але їхньою мовою – легко, бадьоро, весело та цікаво.

Програма виходить на єдиному інформаційному цілодобовому телеканалі іномовлення UATV трьома мовами – українською, англійською, російською.

Ведучим – Андрію Городиському і Сергію Шинкарчуку, дякуємо за чудову роботу!

Отож, беріть вище! Вступайте в ІФНТУНГ!