Університет

День університету в ІФНТУНГ

20 вересня 2014 року в ІФНТУНГ відзначали День університету – свято спілкування, єдності та усвідомлення спільних здобутків.

Українська

Посвята в нафтовики студентів Інституту нафтогазової інженерії

12 вересня 2014 року на площі перед головним корпусом ІФНТУНГ відбулась урочиста церемонія посвяти в нафтовики студентів інституту нафтогазової інженерії. Дійство приурочене до відзначення професійного свята Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості.

Українська

Науковець ІФНТУНГ отримає Президентський ґрант

Кандидат технічних наук, доцент кафедри комп’ютерних систем і мереж ІФНТУНГ Мар’ян Слабінога отримає Президентський ґрант для проведення «Дослідження впливу природних та штучних перешкод на ефективність функціонування сонячних панелей у складі сонячних електростанцій».

Українська

Як «Науково-мистецька резиденція» на базі ІФНТУНГ буде реалізовувати культурно-екологічний проєкт «Та Піарі АРТ-раут» в Старуні

8 серпня в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу відбулась перша робоча зустріч щодо напрацювань, обговорень, внесення пропозицій для реалізації культурно-екологічного проекту «Та Піаріарт-раут» в с. Старуня, що на Богородчанщині.

Українська

ІФНТУНГ очолив рейтинг ЗВО Прикарпаття у Webometrics Ranking of World’s Universities

За результатами липневої редакції  2019 року міжнародного рейтингу корпорації 

Українська

СЛУЖУ УКРАЇНСЬКОМУ НАРОДУ!

 

Українська

Налагоджено співпрацю із польською компанією GWE POL-BUD

18 липня 2019 року Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу відвідали представники польської компанії GWE POL-BUD: виконавчий директор, член правління Вітольд Райпольд (Witold Rajpold) та спеціаліст з розвитку східного ринку Олена Шитс (

Українська

Виховуємо майбутніх чемпіонів!

Основною конкурентною перевагою Івано-Франківської області є можливість розвитку професійного та любительського спорту різних видів, зокрема й футболу.

Українська

Кожен фініш – це новий старт!

Сьогодні, 9 липня, у Центрі розвитку підприємництва «Бізнес-Інкубатор» Інституту економіки та менеджменту  газу відбулось урочисте вручення сертифікатів учасникам навчальних курсів – з основ програмування для учасників АТО/ООС, а також – з основ комп’ютерної грамоти для осіб пенсійного віку – власників картки іва

Українська

Старуня: світова сенсація на Прикарпатті

Прикарпатське село Старуня – дивовижне місце, якому пощастило опинитися на карті України. Воно славиться своєю унікальною місцевістю, мальовничими краєвидами та вражаючими пам’ятками природи.

Українська