Університет

День університету в ІФНТУНГ

20 вересня 2014 року в ІФНТУНГ відзначали День університету – свято спілкування, єдності та усвідомлення спільних здобутків.

Посвята в нафтовики студентів Інституту нафтогазової інженерії

12 вересня 2014 року на площі перед головним корпусом ІФНТУНГ відбулась урочиста церемонія посвяти в нафтовики студентів інституту нафтогазової інженерії. Дійство приурочене до відзначення професійного свята Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості.

Магістерська путівка у професійне життя!

Саме її разом з дипломами магістрів в Актовій залі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу отримали 123 випускники

Ви – майбутнє України!

Із цими напутніми словами, сповненими гордості, наставники відправили в самостійне життєве плавання випускників Інституту архітектури, будівництва та енергетики Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

Знання – то величезний скарб…

В Івано-Франківському національному університеті нафти і газу сьогодні – свято: Інститут економіки та менеджменту відправляє в самостійне плавання своїх випускників-магістрів.

Про основні здобутки університету за рік

Сьогодні, 27 грудня 2019 року, в святково прикрашеній актовій залі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відбулась остання в цьому році конференція трудового колективу. Розпочалась вона із приємної несподіванки – милозвучних колядок у виконанні вертепу, запрошеного в університет Центром культури і дозвілля студентів.

Мрійте і дійте!

В такий спосіб можна втілити в реальність навіть, на перший погляд, неймовірне. Про це добре знають випускники курсів з основ комп’ютерної грамоти та англійської мови, які завершилися сьогодні в Центрі розвитку підприємництва «Бізнес-інкубатор» Інституту економіки та менеджменту Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

Українська армія поповнилась офіцерами-магістрами

Актова зала Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу у святкових передноворічних шатах зустріла курсантів, студентів, адміністрацію, викладачів та працівників університету, батьків та гостей з нагоди вручення дипломів магістра та першого офіцерського звання лейтенанта випускникам

Як навчитись досягати успіху у бізнесі?

2 місяці над цим працювали 47 учасниць проекту гендерних ініціатив «Успіх в бізнесі» проекту ПРОМІС, який впроваджує

Як акредитувати освітні програми за новою моделлю?

Цьому навчалась делегація Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу у складі першого проректора Мандрика О. М., завідувача відділу аспірантури і докторантури Процюка В.