Університет

День університету в ІФНТУНГ

20 вересня 2014 року в ІФНТУНГ відзначали День університету – свято спілкування, єдності та усвідомлення спільних здобутків.

Посвята в нафтовики студентів Інституту нафтогазової інженерії

12 вересня 2014 року на площі перед головним корпусом ІФНТУНГ відбулась урочиста церемонія посвяти в нафтовики студентів інституту нафтогазової інженерії. Дійство приурочене до відзначення професійного свята Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості.

«Наш дух не зламати, свободу не вбити»

Всього було в нашій історії – і високого, і трагічного. Як жоден інший народ українці заплатили за своє право на волю й незалежність мільйонами життів синів і дочок, як жоден інший народ навчились мовчки вмирати за свою землю, віру, майбутнє… Кожен крок нашого національно-визвольного руху скроплений кров'ю української молоді – цвіту нашої нації.

Роздуми студентів про рідну мову: до Дня української писемності і мови

Раби – це нація, котра не має Слова.

Тому й не зможе захистить себе.

О. Пахльовська

Оновлений стадіон — нові спортивні рекорди!

Уже на фінішній прямій ремонтні роботи з реконструкції футбольного поля спорткомплексу ім. Гемби А. П. Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, які розпочались 12 червня 2018 року.

«Зазеленіло» футбольне поле університету

З самого ранку на стадіоні Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу кипить робота. В рамках проведення капітального ремонту спорткомплексу ІФНТУНГ  ім. Гемби А. П. ведуться заплановані роботи з облаштування футбольного поля. Сьогодні ми стелимо на футбольне поле новий газон.

Костишину В. С. вручили медаль "За заслуги перед Прикарпаттям"

31 жовтня 2018 року на засіданні Вченої ради Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу було відзначено успіхи завідувача кафедри електроенергетики, електротехніки та електромеханіки (ЕЕМ) університету, д.т.н., професора Костишина Володимира Степановича. Присутній на засіданні начальник Департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА Кімакович В. Є. вручив завідувачу кафедри Костишину В.С.

Золотий ювілей Листопадового Зриву

100-річчя утворення ЗУНР відзначили в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу. 31 жовтня 2018 р. силами працівників науково-технічної бібліотеки ІФНТУНГ тут було організовано  ювілейні заходи.