Університет

День університету в ІФНТУНГ

20 вересня 2014 року в ІФНТУНГ відзначали День університету – свято спілкування, єдності та усвідомлення спільних здобутків.

Посвята в нафтовики студентів Інституту нафтогазової інженерії

12 вересня 2014 року на площі перед головним корпусом ІФНТУНГ відбулась урочиста церемонія посвяти в нафтовики студентів інституту нафтогазової інженерії. Дійство приурочене до відзначення професійного свята Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості.

Науковець ІФНТУНГ отримає Президентський ґрант

Кандидат технічних наук, доцент кафедри комп’ютерних систем і мереж ІФНТУНГ Мар’ян Слабінога отримає Президентський ґрант для проведення «Дослідження впливу природних та штучних перешкод на ефективність функціонування сонячних панелей у складі сонячних електростанцій».

Як «Науково-мистецька резиденція» на базі ІФНТУНГ буде реалізовувати культурно-екологічний проєкт «Та Піарі АРТ-раут» в Старуні

8 серпня в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу відбулась перша робоча зустріч щодо напрацювань, обговорень, внесення пропозицій для реалізації культурно-екологічного проекту «Та Піаріарт-раут» в с. Старуня, що на Богородчанщині.

ІФНТУНГ очолив рейтинг ЗВО Прикарпаття у Webometrics Ranking of World’s Universities

За результатами липневої редакції  2019 року міжнародного рейтингу корпорації

СЛУЖУ УКРАЇНСЬКОМУ НАРОДУ!

Налагоджено співпрацю із польською компанією GWE POL-BUD

18 липня 2019 року Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу відвідали представники польської компанії GWE POL-BUD: виконавчий директор, член правління Вітольд Райпольд (Witold Rajpold) та спеціаліст з розвитку східного ринку Олена Шитс (

Виховуємо майбутніх чемпіонів!

Основною конкурентною перевагою Івано-Франківської області є можливість розвитку професійного та любительського спорту різних видів, зокрема й футболу.

Кожен фініш – це новий старт!

Сьогодні, 9 липня, у Центрі розвитку підприємництва «Бізнес-Інкубатор» Інституту економіки та менеджменту  газу відбулось урочисте вручення сертифікатів учасникам навчальних курсів – з основ програмування для учасників АТО/ООС, а також – з основ комп’ютерної грамоти для осіб пенсійного віку – власників картки іва

Старуня: світова сенсація на Прикарпатті

Прикарпатське село Старуня – дивовижне місце, якому пощастило опинитися на карті України. Воно славиться своєю унікальною місцевістю, мальовничими краєвидами та вражаючими пам’ятками природи.