Університет

День університету в ІФНТУНГ

20 вересня 2014 року в ІФНТУНГ відзначали День університету – свято спілкування, єдності та усвідомлення спільних здобутків.

Посвята в нафтовики студентів Інституту нафтогазової інженерії

12 вересня 2014 року на площі перед головним корпусом ІФНТУНГ відбулась урочиста церемонія посвяти в нафтовики студентів інституту нафтогазової інженерії. Дійство приурочене до відзначення професійного свята Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості.

Шануймо рідне слово в собі й себе у слові!

Щорічно, 9 листопада, в Україні відзначають День української писемності та мови – свято, яке започатковане ще у 1997 році.

Робити добро — дуже легко, потрібно лише почати!

Саме під таким гаслом відбувся сьогодні, 7 листопада, в Івано-Франківському національному університеті нафти і газу захід для студентів, приурочений до Міжнародного дня доброти.

Книга добра

У четвер, 07.11.2019 кафедра англійської мови, зокрема завідувач кафедри к.ф.н., доц. Озарко І.І. та ст. викладач Мельник О.А., провели виховний захід на тему "Творімо добро разом" англійською та українською мовами. У заході взяли участь викладачі кафедри, студенти інститутів, а також запрошені гості: Василь Вишиванюк та Ірина Рабарська, голова БФ «Чисті серцем».

Університет представив свої досягнення на основній події в нафтогазовій галузі

З 5 по 7 листопада 2019 року в Міжнародному виставковому центрі проходила основна щорічна подія - XVІІ Міжнародний форум «Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє».

Успіх в бізнесі: в ІФНТУНГ презентували проєкт гендерних ініціатив

З чого починається успіх жінки в бізнесі? Звичайно, що з навчання!

У фокусі уваги Вченої ради

Чергове засідання Вченої ради Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, що відбулося 30 жовтня, розпочалося вельми приємною подією: відповідно до Рішення Івано-Франківської ОДА та Івано-Франківської обласної ради, медаллю «За заслуги перед Прикарпаттям» було нагороджено доктора технічних наук, професора

Багаторічна праця науковців ІФНТУНГ набула нового подиху!

У селі Старуня, яке є об’єктом дослідження науковців Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу уже близько пів століття, 26 жовтня відбувся фестиваль «Топіарі АРТ-раут», в рамках якого відкрили Парк Льодовикового періоду у стилі топіарі.