Університет

День університету в ІФНТУНГ

20 вересня 2014 року в ІФНТУНГ відзначали День університету – свято спілкування, єдності та усвідомлення спільних здобутків.

Українська

Посвята в нафтовики студентів Інституту нафтогазової інженерії

12 вересня 2014 року на площі перед головним корпусом ІФНТУНГ відбулась урочиста церемонія посвяти в нафтовики студентів інституту нафтогазової інженерії. Дійство приурочене до відзначення професійного свята Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості.

Українська

В добру путь!

 

Українська

Держава потребує ваших знань і вмінь!

Як одна мить пролетіли п’ять з половиною років.

Українська

Соколята стають на крило

Українська

Випуск – революція

28 грудня 2018 року в Інституті гуманітарної підготовки та державного управління Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відбулася урочиста церемонія вручення дипломів магістрів студентам спеціальностей «Інформаційна, бібліотечна й архівна справа» та «Філологія

Українська

Конференція трудового колективу: підбито підсумки й окреслено завдання

28 грудня 2018 року в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу відбулись останні в цьому році збори трудового колективу. Розпочались вони із приємної несподіванки – з Новорічними та Різдвяними святами яскравим театралізованим дійством та колядами делегатів привітав вертеп, запрошений Центром культури і дозвілля студентів.

Українська

«SCHLUMBERGER Forum 2018»: нові можливості для ІФНТУНГ

Нещодавно в Києві відбулась масштабна подія - «SCHLUMBERGER Forum 2018», участь в якій взяли представники від Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу - завідувач

Українська

Остання Вчена рада року: підбито підсумки, ухвалено важливі рішення

26 грудня відбулось останнє в 2018 році засідання Вченої ради університету.

Українська

МИЛОСЕРДЯ ТА СПІВЧУТТЯ

 Як ми повідомляли, кафедрою англійської мови було проведено Благодійний концерт для підтримки дітей із сиротинців, інтернатів, малозабезпечених сімей.

Українська