Студенти

Флеш-моб «Вшануймо Шевченка»

Цьогоріч у ІФНТУНГ одним із заходів до відзначення 203 річниці від Дня народження Великого Кобзаря став флеш-моб «Вшануймо Шевченка», який мав дещо експериментальний характер: студенти-першокурсники інституту нафтогазової інженерії Неля Первак, Артем Щербина, Каріна Саботаж під орудою доцента кафедри філології та перекладу Наталії Веселовської «протестували» респондентів з ве

Першокурсники «в ефірі»

Розпочався новий навчальний рік. Тисячі студентів поміняли звичні уроки та школу на пари і університет. Поступлення у виш – важливий крок у житті кожного, але не менш важливим є прийняття правильного рішення щодо навчального закладу, адже цей вибір формуватиме майбутнє випускника.

Бакалаври спеціальності "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка" отримали дипломи

10 липня 2019 року в актовому залі ІФНТУНГ відбулося урочисте вручення дипломів бакалаврів інституту архітектури, будівництва та енергетики.

Привітали випускників директор ІАБЕ Мазур Мирослав Павлович та доцент кафедри електроенергетики, електротехніки та електромеханіки Курляк Петро Омелянович.

Захисти бакалаврів - 2019!

18 - 27 червня 2019 року тривають захисти бакалаврів за спеціальністю 141 "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка".

Комісія працює в такому складі:

Пишаємося переможцями!

Цього року ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Автомобільний транспорт» відбувся в Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті. Свої наукові роботи представили більше 100 найкращих студентів-автомобілістів закладів вищої освіти ІІІ-ІV рівнів акредитації з усієї України.

Університет обирав кращих з найкращих

Із Чоловіком року визначились в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу: на конкурсі «Містер ІФНТУНГ» перше місце здобув Олег Миндюк. Окрім перемоги в головній номінації, «Містер нафти й газу 2019», він ще й виборов звання «Містер Мужність» і «Містер глядацьких симпатій».

Студентська молодь – рушійна сила держави!

Студенти Інституту нафтогазової інженерії й Інститут архітектури, будівництва та енергетики  Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції здобувачів вищої о

За крок до роботи мрії: нові магістерські програми та перспективи працевлаштування

З метою сприяння у працевлаштуванні випускників кафедра енергетичного менеджменту та технічної діагностики організувала зустріч з представниками галузевих компаній та презентацію нових магістерських програм, які