Міжнародна співпраця

Вчені ІФНТУНГ обговорювали в рамках IV Українського газового форуму перспективи розвитку галузі

Обговорення перспектив співпраці  Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу з нафтогазовими компаніями щодо практик, дуальної освіти, підготовки та перепідготовки фахівців для нафтогазової галузі відбулась в рамках IV Українського газового форуму, який проходив у Києві 11-12 жовтня цього року.

Горизонт 2020: крокуємо до мети

Директор Центру міжнародного співробітництва, керівник Національного контактного пункту за напрямом "Енергетика", доц. кафедри комп'ютерних систем і мереж Артур Воронич взяв участь у майстер-класі "Як підготувати пропозицію на конкурси програми "Горизонт 2020" з використанням інтерактивних методів".

Краківська гірничо-металургійна академія імені Станіслава Сташица відзначає початок 100 навчального року

100-літній ювілей відзначає багаторічний партнер Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу – Краківська гірничо-металургійна академія імені Станіслава Сташица (AGH).  Сьогодні, 4 жовтня,  урочистості в AGH розпочались початком нового ювілейного 100 навчального року.

15-річчя проекту «Україна-Норвегія»: науковці ІФНТУНГ взяли участь у Міжнародній конференції

Делегація від Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу у складі ─ проректорів  з науково-педагогічної роботи, проф. Мандрика О. М.  та проф. Карпаша М. О., проф. Карпаша О. М., доц. Воронича А.

Німецька служба академічних обмінів (DAAD) пропонує перспективні освітні програми

20 вересня 2018 року в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу за підтримки Центру міжнародного співробітництва ІФНТУНГ відбулась зустріч з керівником Інформаційного центру DAAD у Києві д-р Гізелою Ціммерманн.

Студентське відділення SPE ІФНТУНГ відзначили високою міжнародною нагородою

За високі показники в роботі, участь студентів у міжнародних конференціях та конгресах, організацію та проведення Міжнародного нафтогазового конгресу SPE в ІФНТУНГ та за підсумками роботи в 2018 році, студентське відділення SPE, яке функціонує при Інституті

Співпраця з китайськими партнерами: тісніші зв’язки та нові можливості

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу 12 вересня відвідала делегація з Китайської Народної Республіки, а саме з Університету нафтохімічних технологій провінції Гуандун (Guangdong University of Petrochemical Technology).

Проект " Україна – Норвегія": безкоштовний курс підприємництва для військовослужбовців

Сьогодні в Науковому містечку "Нова енергія" Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відбулось урочисте відкриття безкоштовної програми перепідготовки військовослужбовців, учасників АТО та членів їх сімей в рамках міжнародного проекту