Міжнародна співпраця

Відбувся незалежний моніторинг якості проекту «Україна-Норвегія» від МЗС Норвегії

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу з 2014 року реалізовує масштабний міжнародний проект — «Україна–Норвегія», що фінансується Королівством Норвегія.

Зроби кар’єру в Schlumberger!

Найбільший світовий постачальник технологій для нафтодобувної галузі – компанія Schlumberger, проводить набір фахівців для свого укра

Досвід європейських міст для українських через науку та інновації

В Італії (м.Трієст) завершила свою роботу Міжнародна конференція «Нові  тенденції у плануванні енергетики та мобільності в містах», яка відбулася в рамках проекту SIMPLA, що сприяє обміну інформацією, знаннями та досвідом створення стійкої міської мобільності в Європі, задля розвитку транспортної системи міст, енергетики та поліпшення їх екол

Університет відвідав регіональний менеджер компанії National Oilwell Varco

Минулого тижня кафедру буріння свердловин Інституту нафтогазової інженерії відвідав регіональний менеджер по Європі та Африці світового лідера з виробництва нафтогазового обладнання компанії National Oilwell Varco (NOV) Василь Збараський.

В МОН України обговорили програми подвійних дипломів

Програми подвійних дипломів є складової інтеграції України у Європейський простір вищої освіти. Саме цій важливій темі був присвячений семінар Міністерства освіти  і науки України спільно з Національним офісом Еразмус + в Україні.

Наш університет – переможець програми Creative Spark

20-21 листопада 2018 року в Тбілісі (Грузія) відбулось перше засідання представників установ, які перемогли в конкурсі проектів Creative Spark від British Council.

Студенти ІФНТУНГ відвідали Краківську гірничо-металургійну академію ім. Сташіца

Навчання в університеті – це прекрасний період для кожної молодої людини, яка робить перші кроки в доросле життя, збагачений широкими перспективами, можливостями,  новими знаннями та знайомствами.

Аудитор організації IWCF зустрівся зі студентами ІФНТУНГ

За ініціативою Голови ради Молодих вчених Богдана Міщука відбулася зустріч студентів Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу з технічним аудитором організац