Міжнародна співпраця

Університет готуватиме фахівців для нафтової компанії в Лівії

11 грудня Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу відвідали представники адміністрації лівійської компанії «Wahat Umm Algouzlan».

Як реалізувати власні бізнес-ідеї, граючи в LEGO?

В рамках програми Creative Spark та на запрошення Центру розвитку підприємництва «Бізнес-Інкубатор»

Іноземних студентів відзначили за активну участь в культурному житті Прикарпаття

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу уже віддавна вважається основним осередком навчання іноземних студентів на Прикарпатті. В університеті навчаються понад пів тисячі студентів з-понад 40 країн Європи, Азії й Африки. Адміністрація, викладачі та працівники університету намагаються приділяти значну увагу всебічному розвитку іноземних студентів.

Проєкт EnyMSW в дії!

Координатор проєкту «Відновлення енергії з твердих побутових відходів з використанням технологій теплового перетворення в транскордонному регіоні» (EnyMSW) від Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, проректор з науково-педагогічної роботи Максим Карпаш взяв участь у першій робочій зустрічі партнерів, яка відбулась в Північному університетськом

Норвезькі секрети енергетики

Сьогодні в науковому містечку «Нова енергія» ніде було яблуку впасти, стільки тут зібралося студентів і викладачів, аби послухати  професора Нордичного університету (Бодо, Норвегія) Петера Норе, який відвідав Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу в рамках програми співробітництва між нашими навчальними закладами.

Розробками науковців ІФНТУНГ цікавляться в Китаї

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу відвідали представники менеджменту фірми «Zhuji Wei Lai technology co.LTD» й «Zhuji China – Ukraine International Technology Innovation Center»  Han Shuren та Ruan Jianhao.

У НОРВЕГІЇ Є ЧОГО ПОВЧИТИСЯ!

Відкрита лекція Ольги Єрмоленко, доктора економічних наук, наукового співробітника Вищої школи бізнесу Нордичного університету (Бодо, Норвегія), що відбулась у науковому містечку

Пропозиція всім бажаючим для проходження міжнародного навчання в літньому таборі

До уваги всіх бажаючих пропонуємо умови проходження навчання в міжнародному літньому таборі "Екосистеми гір і менеджмент ресурсів".

Табір буде працювати з 6 по 15 липня 2020 року на базі ОТГ Івано-Франківської області.

Навчання орієнтоване на держслужбовців, науковців, вчителів, магістрів, аспірантів та інших зацікавлених осіб.

Детальну інформацію Ви можете отримати з наступних документів:

dissemination.pdf

Розширення міжнародної співпраці ІФНТУНГ: іракський вектор

Керуючись прагненням активізувати міжнародне співробітництво між університетами та розвивати наукові дослідження і взаємні обміни в галузі науки й освіти, Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу відвідала делегація з Іраку, яку очолив проф.

Тільки доброчесні люди здатні до свободи

Про моральне коріння права в Америці студентам Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу сьогодні розповів доктор юридичних наук, доктор філософії, професор Джеймс А.Девідс з Юридичного коледжу університету Ріджент (США).