Абітурієнти

Викладачі кафедри туризму відвідали школярів на День кар'єри в Верховині

14 листопада 2019 року Верховинською районною філією Івано-Франківського ОЦЗ організовано день кар’єри для старшокласників шкіл селища Верховини та району. До участі в заході були запрошені представники навчальних закладів та соціальні партнери.

Цей захід в складі університетської групи відвідав доцент кафедри туризму Андрій Мельник, пропонував учням цікаві можливості навчання на спеціальності «Туризм» в Івано-Франківському Національному Технічному Університеті нафти і газу.

Відбулась зустріч зі студентами коледжу технологій та бізнесу

12 листопада 2019 року в Івано-Франківському державному коледжі технологій та бізнесу відбулася зустріч директора інституту природничих наук і туризму Омельченка В.Г., завідувачки кафедри туризму Архипової Л.М. та представників студентства інституту ІФНТУНГ зі студентами 4-го курсу спеціальностей Туризм та Готельно-ресторанна справа коледжу. Представники нашого університету ознайомили студентів з можливостями і перспективами подальшого навчання в нашому ВУЗі.

День майбутнього студента

Сьогодні Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу широко відкрив свої двері для гостей: «День майбутнього студента» зібрав у його стінах  старшокласників, які саме розмірковують над вибором майбутньої професії. Ким бути? Як не помилитися з вибором життєвого шляху? Який фах допоможе стати потрібним на ринку праці?

Вступ 2019: стартував прийом заяв

Сьогодні, 10 липня, в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу розпочалася вступна кампанія 2019 року. Конкурсний відбір здійснюється на освітні ступені бакалавра й магістра, у тому числі вступ передбачений на базі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста.

Все найкраще для майбутніх студентів!

Все найкраще для майбутніх студентів – один із основних принципів діяльності Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу. За ініціативи першого проректора, проф.

Де брати молодих ефективних управлінців?

«Не інакше, як школити їх з нашої талановитої молоді, дати їй шанс показати себе у будівництві держави, процесах децентралізації, в органах державної влади та самоврядування й, головне, не нити, що у нас не така молодь», – зазначив у вітальному слові до учасників олімпіади з публічного управління та адміністрування директор