Part4СМ

Part4СМ

«Партнерство Румунія-Україна для пом'якшення змін клімату» /

«RO-UA Partnership for Climate Change Mitigation»

Основна мета проєкту - розвивати та підтримувати інноваційну співпрацю щодо пом’якшення наслідків зміни клімату в межах транскордонного регіону RO-UA для забезпечення сталого розвитку територій шляхом організації нового освітнього та дослідницького середовища в галузі енергоефективності, що веде до пом'якшення змін клімату до 2021 року. 

Реалізація проєкту розпочалась 1 листопада 2020 року. Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу спільно з  Управлінням економічного та інтеграційного розвитку виконавчого комітету міської ради міста Івано-Франківська та містом Ботошані (Румунія) виступають партнерами проєкту. Головний бенефіціар - ГО «Бюро розвитку, інновацій та технологій». 

​​​​​​​​​​​​​​

Новини

вт, 21/09/2021 - 21:36

П`ять років назад на базі ІФНТУНГ відкрилось унікальне Наукове містечко "Нова Енергія", яке у багатьох зараз асоціюється з експериментами, інноваціями та цікавими науковими програмами.

сб, 17/07/2021 - 22:00

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу з 2019 року реалізовує проєкт «Транскордонна мережа енергетично сталих університетів» (NET4SENERGY), що спрямований на підвищення енергоефективності

чт, 01/07/2021 - 21:00

Нещодавно ІФНТУНГ відвідала Надзвичайний і Повноважний Посол Великої Британії в Україні Мелінда Сіммонс (https://nung.edu.ua/news/novi-pazly-v-kartynu-ukrayiny).

чт, 03/06/2021 - 11:19

Відповідно до плану реалізації проєкту "Партнерство Румунія-Україна для пом'якшення змін клімату" (RO-UA Partnership for Climate Change Mitigation, Part4CM) днями відбувся перший Twinning visit румунських партнерів в Івано-Франківськ.