NET4SENERGY

1Cross-border Network of Energy Sustainable Universities (NET4SENERGY) 

Транскордонна мережа енергетично сталих університетів

Проєкт розроблений з метою підвищення ефективності роботи ключових університетів (ІФНТУНГ, Україна; Технічний університет в Кошице, Словаччина; Університет Мішкольца, Угорщина; Технічний університет Клуж-Напока, Північний університетський центр в Байа-Маре, Румунія) у межах транскордонного регіону HUSKROUA задля подолання наслідків зміни клімату завдяки енергоефективності з метою забезпечення сталого розвитку територій через співпрацю, підтримку та обмін діями, що сприяють цьому. Угода про асоціацію між Україною та ЄС, яка набрала чинності в 2017 році, демонструє глибокий потенціал і зумовлює специфіку такого співробітництва в сфері енергоефективності громадських будівель та розвитку відновлюваних джерел енергії в Україні. Крім того, всі чотири країни мають на меті пошук нових можливостей для тіснішої співпраці, в тому числі, і в сфері вищої освіти, партнерства муніципалітетів тощо.

NET4SENERGY

 

Новини

чт, 06/05/2021 - 16:31

12 травня об 11.00 відбудеться міжнародний семінар (онлайн) «Концепція активного будинку». Захід організовує Університет Мішкольца (Угорщина) в рамках проєкту «Транскордонна мережа енергетично сталих університетів».

пт, 30/04/2021 - 10:09

З метою оптимізації енергоспоживання в громадських будівлях і підвищення енергоефективності в регіоні загалом Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу організовує тренінг "Енергетичний менеджмент у громадських будівлях"*.

ср, 21/04/2021 - 14:48

Відповідно до плану реалізації проєкту, протягом березня-травня 2021 року проходять взаємні навчальні онлайн-візити між університетами-партнерами проєкту (ІФНТУНГ; Технічний університет Кошице, Словаччина; Університет Мішкольца, Угорщина; Технічний…

вт, 20/04/2021 - 18:57

Як сконструювати енергоефективний громадський будинок розповіли на міжнародному семінарі «Розробка концепції активного будинку для громадський будівель», що проходив в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу.