Списки зарахованих 2021

Додаткова інформація

                                                                               Список осіб, зарахованих до ІПО ІФНТУНГ (Літня сесія)

Список вступників на другий (магістерський) рівень вищої освіти на основі ступеня бакалавра, магістра (ОКР спеціаліста), зарахованих до університету за кошти фізичних (юридичних) осіб за конкурсом відповідно до результатів єдиного вступного іспиту з іноземної мови, вступного іспиту з іноземної мови, фахового вступного випробування та середнього балу додатка до диплому.
Накази № № 152/12, 153/12 від 06 серпня 2021 р.

з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Шифр спеціальності (ОПП)

Рішення приймальної комісії

1

Альховицький Олег Ігорович

АТ

Зарахувати

2

Андрійків Богдан Богданович

ГЗЗ

Зарахувати

3

Бабчук Сергій Миронович

КІ

Зарахувати

4

Базилюк Богдан Миколайович

Б

Зарахувати

5

Бальницький Василь Миколайович

Б

Зарахувати

6

Батюта Богдан Михайлович

НІВ

Зарахувати

7

Береговський Юрій Сергійович

МН

Зарахувати

8

Бесараб Денис Олександрович

КІ

Зарахувати

9

Бобецький Ростислав Ігорович

Б

Зарахувати

10

Бойко Тетяна Олександівна

НЗФ

Зарахувати

11

Бойчук Андрій Любомирович

ГР

Зарахувати

12

Бондарчук Юлія Андріївна

МН

Зарахувати

13

Братців Роман Іванович

НІС

Зарахувати

14

Витвицька Уляна Ярославівна

ФН

Зарахувати

15

Віконський Анатолій Дмитрович

Б

Зарахувати

16

Вітик Юрій Андрійович

АТ

Зарахувати

17

Ганненко Максим Миколайович

НІО

Зарахувати

18

Головатий Ігор Володимирович

Б

Зарахувати

19

Гринюк Оксана Іванівна

ФН

Зарахувати

20

Гуменюк Тарас Володимирович

КІ

Зарахувати

21

Гурська Ольга Ігорівна

ФН

Зарахувати

22

Дем'янів Наталія Степанівна

АКП

Зарахувати

23

Денега Степан Михайлович

Б

Зарахувати

24

Дмитрик Любомир Романович

МН

Зарахувати

25

Довбняк Володимир Вікторович

Б

Зарахувати

26

Доцяк Оксана Романівна

ГЗЗ

Зарахувати

27

Євстігнєєв Володимир Ігорович

Б

Зарахувати

28

Загребельний Олександр Іванович

МВТ

Зарахувати

29

Засєдко Мирослава Михайлівна

ОП

Зарахувати

30

Заячук Ярослав Іванович

КІ

Зарахувати

31

Зелений Ігор Зіновійович

НІС

Зарахувати

32

Іванів Людмила Валеріївна

МН

Зарахувати

33

Іглаков Вячеслав Миколайович

НІС

Зарахувати

34

Катеринчук Олександр Михайлович

ІП

Зарахувати

35

Катрич Іван Іванович

ГР

Зарахувати

36

Кащеєва Світлана Яківна

НІВ

Зарахувати

37

Кермощук Юрій Іванович

Б

Зарахувати

38

Ковалевич Михайло Михайлович

МН

Зарахувати

39

Колотай Богдан Олександрович

МТТ

Зарахувати

40

Крайчик Марина Анатоліївна

НІС

Зарахувати

41

Кропивницька Віталія Богданівна

КІ

Зарахувати

42

Крупей Ольга Олександрівна

НІС

Зарахувати

43

Кузів Іван Іванович

ЕК

Зарахувати

44

Кузюк Василь Миколайович

МН

Зарахувати

45

Кулик Сергій Сергійович

НІС

Зарахувати

46

Курацапов Юрій Юрійович

ГР

Зарахувати

47

Кухтєй Віктор Володимирович

НІС

Зарахувати

48

Лешко Василь Іванович

АТ

Зарахувати

49

Лизин Діана Василівна

ОП

Зарахувати

50

Льохерт Маркіян Володимирович

МН

Зарахувати

51

Мазурак Соломія-Надія Владиславівна

ІП

Зарахувати

52

Макух Григорій Мар'янович

НІС

Зарахувати

53

Марків Тарас Ярославович

ЕК

Зарахувати

54

Мелешко Василь Іванович

НБ

Зарахувати

55

Мойсеєнко Олена Володимирівна

КІ

Зарахувати

56

Надрага Михайло Ярославович

ОП

Зарахувати

57

Обмок Ігор Григорович

НІС

Зарахувати

58

Орищин Тетяна Михайлівна

ФН

Зарахувати

59

Очколяс Олександр Володимирович

МВТ

Зарахувати

60

Пантелеєв Олексій Олександрович

АКП

Зарахувати

61

Петрик Роман Олегович

НІВ

Зарахувати

62

Полатайко Тарас Іванович

ФН

Зарахувати

63

Прунько Ігор Богданович

АТ

Зарахувати

64

Репета Юрій Володимирович

НІС

Зарахувати

65

Ріщук Назарій Андрійович

МН

Зарахувати

66

Рокетська Марія Володимирівна

НІВ

Зарахувати

67

Руденко Олександр Олександрович

ПТ

Зарахувати

68

Савченко Сергій Віталійович

НІС

Зарахувати

69

Савчин Любов Миколаївна

ФН

Зарахувати

70

Сазанський Олександр Васильович

НІВ

Зарахувати

71

Секрета Богдан Євгенович

НІС

Зарахувати

72

Сидор Юрій Іванович

НІВ

Зарахувати

73

Сич Ольга Русланівна

МН

Зарахувати

74

Сірант Ростислав Олегович

НІВ

Зарахувати

75

Слава Діана Юліївна

МН

Зарахувати

76

Тарасенко Наталія Анатоліївна

АКП

Зарахувати

77

Тимошенко Микола Васильович

ЕТМ

Зарахувати

78

Типусяк Олександра Василівна

ОП

Зарахувати

79

Томілов Іван Миколайович

НІС

Зарахувати

80

Федорів Дмитро Васильович

Б

Зарахувати

81

Федорій Роман Ігорович

ГР

Зарахувати

82

Худяков Ілля Олександрович

НІВ

Зарахувати

83

Шибістий Василь Олегович

АТ

Зарахувати

84

Шийко Віра Ігорівна

ФН

Зарахувати

85

Шовкун Максим Вікторович

НБ

Зарахувати

86

Щава Михайло Васильович

ІП

Зарахувати

87

Юхим Андрій Валерійович

ЕТС

Зарахувати

88

Яців Ростислав Тарасович

ГР

Зарахувати