Переліки сертифікатів та свідоцтв щодо підвищення кваліфікації

Додаткова інформація

 2021 р.

 
Свідоцтва про підвищення кваліфікації

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

№ свідоцтва

1-21

Давидюк Катерина Юріївна

НГ № 02070855/000001-21

2-21

Камінська Ірина Георгіївна

НГ № 02070855/000002-21

3-21

Чернов Сергій Олегович

НГ № 02070855/000003-21

4-21

Бондаревських Світлана Іванівна

НГ № 02070855/000004-21

5-21

Калапутенко Роман Сергійович

НГ № 02070855/000005-21

6-21

Ільницький Василь Богданович

НГ № 02070855/000006-21

7-21

Лецик Андрій Богданович

НГ № 02070855/000007-21

8-21

Волос Андрій Мар’янович

НГ № 02070855/000008-21

9-21

Мушка Андрій Михайлович

НГ № 02070855/000009-21

10-21

Кусень Олег Романович

НГ № 02070855/000010-21

11-21

Камінський Андрій Омельянович

НГ № 02070855/000011-21

12-21

Попович Андрій Ігорович

НГ № 02070855/000012-21

13-21

Височанський Андрій Богданович

НГ № 02070855/000013-21

14-21

Кондратович Роман Михайлович

НГ № 02070855/000014-21

15-21

Дубровний Євген Миколайович

НГ № 02070855/000015-21

16-21

Коваль Юрій Васильович

НГ № 02070855/000016-21

17-21

Філюк Петро Дмитрович

НГ № 02070855/000017-21

18-21

Колінська Мар’яна Романівна

НГ № 02070855/000018-21

19-21

Креховецька Галина Романівна

НГ № 02070855/000019-21

20-21

Мосевич Олександра Зенонівна

НГ № 02070855/000020-21

21-21

Фокшей Віталій Богданович

НГ № 02070855/000021-21

22-21

Богуш Олександр Вікторович

НГ № 02070855/000022-21

23-21

Лабусевич Тарас Яремович

НГ № 02070855/000023-21

24-21

Фокшей Андрій Богданович

НГ № 02070855/000024-21

25-21

Жибак Ігор Романович

НГ № 02070855/000025-21

26-21

Михайлюк Іван Васильович

НГ № 02070855/000026-21

27-21

Іванишин Василь Миколайович

НГ № 02070855/000027-21

28-21

Савчак Богдан Миронович

НГ № 02070855/000028-21

29-21

Шепітчак Тарас Богданович

НГ № 02070855/000029-21

30-21

Оленич Василь Володимирович

НГ № 02070855/000030-21

31-21

Макар Андрій Степанович

НГ № 02070855/000031-21

32-21

Трускавецький Іван Петрович

НГ № 02070855/000032-21

33-21

Заячківський Богдан  Ярославович

НГ № 02070855/000033-21

34-21

Панів Орест Іванович

НГ № 02070855/000034-21

35-21

Панас Степан Йосипович

НГ № 02070855/000035-21

36-21

Аугустин Андрій Миколайович

НГ № 02070855/000036-21

37-21

Ткаченко Анатолій Вікторович

НГ № 02070855/000037-21

38-21

Кваша Галина Миколаївна

НГ № 02070855/000038-21

39-21

Чапля Тарас Володимирович

НГ № 02070855/000039-21

40-21

Гриняк Назар Романович

НГ № 02070855/000040-21

41-21

Олексишин Юрій Любомирович

НГ № 02070855/000041-21

42-21

Радецький Андрій Михайлович

НГ № 02070855/000042-21

43-21

Савчак Олег Володимирович

НГ № 02070855/000043-21

44-21

Смук Олег Зенонович

НГ № 02070855/000044-21

45-21

Фецяк Олег Михайлович

НГ № 02070855/000045-21

46-21

Тимик Михайло Григорович

НГ № 02070855/000046-21

47-21

Шоп'як Андрій Олександрович

НГ № 02070855/000047-21

48-21

Шелудько Ярослав Миколайович

НГ № 02070855/000048-21

49-21

Куцір Микола Васильович

НГ № 02070855/000049-21

50-21

Оленич Юрій Васильович

НГ № 02070855/000050-21

51-21

Заяць Андрій Степанович

НГ № 02070855/000051-21

52-21

Сип'як Микола Богданович

НГ № 02070855/000052-21

53-21

Акімов Юрій Олександрович

НГ № 02070855/000053-21

54-21

Гавак Марія Романівна

НГ № 02070855/000054-21

55-21

Демко Володимир Іванович

НГ № 02070855/000055-21

56-21

Горбаль Ірина Володимирівна

НГ № 02070855/000056-21

57-21

Сенько Анна Іванівна

НГ № 02070855/000057-21

58-21

Кулинич Леся Дмитрівна

НГ № 02070855/000058-21

59-21

Попівняк Галина Петрівна

НГ № 02070855/000059-21

60-21

Лобів Лілія Романівна

НГ № 02070855/000060-21

61-21

Хронь Наталія Миколаївна

НГ № 02070855/000061-21

62-21

Вересоцька Ірина Михайлівна

НГ № 02070855/000062-21

63-21

Майдра Іванна Миколаївна

НГ № 02070855/000063-21

64-21

Ридзанич Ірина Миколаївна

НГ № 02070855/000064-21

65-21

Демко Лідія Здіславівна

НГ № 02070855/000065-21

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сертифікати за проектом "Україна-Норвегія"

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

№ сертифіката

1

Андрейчук Арсен Ігорович

ІПО-21-653

2

Бербека Петро Іванович

ІПО-21-654

3

Вакуленко Наталія Іванівна

ІПО-21-655

4

Вакуленко Сергій Миколайович

ІПО-21-656

5

Галига Юлія Михайлівна

ІПО-21-657

6

Гецко Назар Степанович

ІПО-21-658

7

Грицак Микола Дмитрович

ІПО-21-659

8

Губіна Мар‘яна Богданівна

ІПО-21-660

9

Дерун Іванна Богданівна

ІПО-21-661

10

Зелена Юлія Петрівна

ІПО-21-662

11

Ільчук Тетяна Миронівна

ІПО-21-663

12

Ковальчишин Євгенія Романівна

ІПО-21-664

13

Лисканюк Андрій Михайлович

ІПО-21-665

14

Логачов Олег Валерійович

ІПО-21-666

15

Логачова Олександра Геннадіївна

ІПО-21-667

16

Ломако Наталія Іванівна

ІПО-21-668

17

Маланій Андрій Григорович

ІПО-21-669

18

Маланій Олеся Яремівна

ІПО-21-670

19

Марчак Андрій Михайлович

ІПО-21-671

20

Михайлишин Василь Степанович

ІПО-21-672

21

Михайлишин Ольга Іванівна

ІПО-21-673

22

Павликівський Руслан Васильович

ІПО-21-674

23

Павлів Віктор Іванович

ІПО-21-675

24

Перегінець Михайло Романович

ІПО-21-676

25

Рисюк Юлія Миколаївна

ІПО-21-677

26

Росоловська Роксолана Михайлівна

ІПО-21-678

27

Старик Артур Олександрович

ІПО-21-679

28

Черкова Юлія Анатоліївна

ІПО-21-680

29

Черній Володимир Іванович

ІПО-21-681

30

Чорнобай Роман Ігорович

ІПО-21-682

31

Шах Діана Богданівна

ІПО-21-683

32

Юнгер Олег Тарасович

ІПО-21-684

33

Юрас Михайло Іванович

ІПО-21-685

34

Яланська Роксолана Петрівна

ІПО-21-686

35

Яланський Володимир Сергійович

ІПО-21-687

36

Яців Христина Юріївна

ІПО-21-688

37

 

 

38

 

 

39

 

 

40

 

 

Сертифікати за програмою "Бурові промивальні рідини згідно стандартів АНІ (АРІ)"

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

№ сертифіката

1

Кривошеєнко Анастасія Геннадіївна

ОСП-230/21

2

Олійник Ірина Леонідівна

ОСП-231/21

3

Матушек Наталія Анатоліївна

ОСП-232/21

4

Сироїд Зоя Анатоліївна

ОСП-233/21

5

Фролов Павло Олександрович

ОСП-234/21

6

Яскевіч Юрій Валерійович

ОСП-235/21

7

 

 

Сертифікати за програмою «Контроль стану свердловин. Керування свердловиною під час флюїдопроявів» (IWCF Drilling Well Control) за стандартами IWCF другого рівня сертифікації

№  з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

№ сертифіката

1

Ковальчук Михайло Юркович

ІПО-21-618

2

Орищак Олег Васильович

ІПО-21-619

3

Орищак Роман Мирославович

ІПО-21-620

4

Урбан Володимир Петрович

ІПО-21-621

5

Якимець Руслан Іванович

ІПО-21-622

6

Хідіров Рустам Мусаєвич

ІПО-21-623

7

Музалевський Віталій Геннадійович

ІПО-21-624

8

Головцов Ярослав Олексійович

ІПО-21-625

9

Дзядик Костянтин Степанович

ІПО-21-626

10

Журавльов Сергій Вікторович

ІПО-21-627

11

Кущ Вячеслав Іванович

ІПО-21-628

12

Крвавич Ігор Орестович

ІПО-21-629

13

Лебеденко Віктор Васильович

ІПО-21-630

14

Лопатинський Анатолій Іванович

ІПО-21-631

15

Возняк Богдан Ярославович

ІПО-21-632

16

Гаргат Андрій Михайлович

ІПО-21-633

17

Дурич Анатолій Євгенійович

ІПО-21-634

18

Лехович Юрій Ярославович

ІПО-21-635

19

Попович Віталій Миколайович

ІПО-21-636

20

Сисак Володимир Володимирович

ІПО-21-637

21

Доля Владислав Анатолійович

ІПО-21-638

22

Каблаш Юрій Богданович

ІПО-21-639

23

Калініченко Руслан Павлович

ІПО-21-640

24

Кателла Олексій Сергійович

ІПО-21-641

25

Співак Олександр Віталійович

ІПО-21-642

26

Стась Володимир Вікторович

ІПО-21-643

27

Угринчук Роман Богданович

ІПО-21-644

28

Бардиш Олександр Анатолійович

ІПО-21-645

29

Бацур Олександр Васильович

ІПО-21-646

30

Бойко Василь Миронович

ІПО-21-647

31

Дараган Роман Сергійович

ІПО-21-648

32

Плигачов Володимир Анатолійович

ІПО-21-649

33

Середюк Роман Миколайович

ІПО-21-650

34

Ущенко Олександр Васильович

ІПО-21-651

35

Шостаківський Ігор Іванович

ІПО-21-652

36

Іжик Іван Богданович

ІПО-21-689

37

Косолович Іван  Іванович

ІПО-21-690

38

Мальон Ярослав Ярославович

ІПО-21-691

39

Михайленко Тарас Іванович

ІПО-21-692

40

Синюшкович Михайло Михайлович

ІПО-21-693

41

Тертишнік Євген Леонідович

ІПО-21-694

42

Ткаленко Юрій Юрійович

ІПО-21-695

43

Возняк Зеновій Федорович

ІПО-21-696

44

Гриців Юрій Петрович

ІПО-21-697

45

Дрига Сергій Вікторович

ІПО-21-698

46

Лютий  Олександр Вікторович

ІПО-21-699

47

Науменко Олександр Володимирович

ІПО-21-700

48

Полатайко Микола Володимирович

ІПО-21-701

49

Герич Юрій Миколайович

ІПО-21-702

50

Грицай Іван Миколайович

ІПО-21-703

51

Костів Віталій Миронович

ІПО-21-704

52

Костюк Роман Васильович

ІПО-21-705

53

Тиновець Юрій Васильович

ІПО-21-706

54

Яводчак Іван Іванович

ІПО-21-707

55

Азізов Руслан Алієвич

ІПО-21-708

56

Гарасим Роман Михайлович

ІПО-21-709

57

Лівач Михайло Євгенович

ІПО-21-710

58

Пересада  Денис Сергійович

ІПО-21-711

59

Рапій Олег Іванович

ІПО-21-712

60

Яворський Сергій Миколайович

ІПО-21-713

61

 

 

62

 

 

Сертифікати за програмою «Контроль стану свердловин. Керування свердловиною під час флюїдопроявів» (IWCF Drilling Well Control) за стандартами IWCF четвертого рівня сертифікації

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

№ сертифіката

1

Єгоров Сергій Миколайович

SFD-205 (CD № 292/21-ІПО)

2

Колінко Ярослав Анатолійович

SFD-205 (CD № 293/21-ІПО)

3

Левашко Юрій Васильович

SFD-205 (CD № 294/21-ІПО)

4

Лех Юрій Мирославович

SFD-205 (CD № 295/21-ІПО)

5

Носенко максим Борисович

SFD-205 (CD № 296/21-ІПО)

6

Павлічко Микола Ігорович

SFD-205 (CD № 297/21-ІПО)

7

Соляник Олександр Миколайович

SFD-205 (CD № 298/21-ІПО)

8

Яцишин Роман Васильович

SFD-205 (CD № 299/21-ІПО)

9

Драбчук Борис Володимирович

SFD-205 (CD № 300/21-ІПО)

10

Іванків Петро Васильович

SFD-205 (CD № 301/21-ІПО)

11

Малетич Володимир Петрович

SFD-205 (CD № 302/21-ІПО)

12

Нагорняк Володимир Іванович

SFD-205 (CD № 303/21-ІПО)

13

Надтока Дмитро Михайлович

SFD-205 (CD № 304/21-ІПО)

14

Олінчинський Володимир Володимирович

SFD-205 (CD № 305/21-ІПО)

15

Пилипак Роман Сергійович

SFD-205 (CD № 306/21-ІПО)

16

Самойлюк Олександр Сергійович

SFD-205 (CD № 307/21-ІПО)

17

Берднік Ілля Михайлович

SFD-205 (CD № 308/21-ІПО)

18

Ваньчак Роман Ігорович

SFD-205 (CD № 309/21-ІПО)

19

Коциловський Василь Володимирович

SFD-205 (CD № 310/21-ІПО)

20

Лаврик Роман Олегович

SFD-205 (CD № 311/21-ІПО)

21

Палієнко Олександр Віталійович

SFD-205 (CD № 312/21-ІПО)

22

Пилипюк Михайло Михайлович

SFD-205 (CD № 313/21-ІПО)

23

Січ Віталій Васильович

SFD-205 (CD № 314/21-ІПО)

24

Фещенко Петро Євгенійович

SFD-205 (CD № 315/21-ІПО)

25

Баклагін Євген Михайлович

SFD-205 (CD № 316/21-ІПО)

26

Бут Андрій Анатолійович

SFD-205 (CD № 317/21-ІПО)

27

Грицишин Роман Михайлович

SFD-205 (CD № 318/21-ІПО)

28

Полюжин Микола Іванович

SFD-205 (CD № 319/21-ІПО)

29

Сидоренко Віталій Васильович

SFD-205 (CD № 320/21-ІПО)

30

Синюк Іван Дмитрович

SFD-205 (CD № 321/21-ІПО)

31

Стебельський Микола Остапович

SFD-205 (CD № 322/21-ІПО)

32

Гончаренко Юрій Григорович

SFD-205 (CD № 323/21-ІПО)

33

Кривобок В’ячеслав Олексійович

SFD-205 (CD № 324/21-ІПО)

34

Литвиненко Артем Борисович

SFD-205 (CD № 325/21-ІПО)

35

Рослик Віталій Миколайович

SFD-205 (CD № 326/21-ІПО)

36

Чухно Сергій Володимирович

SFD-205 (CD № 327/21-ІПО)

37

Косюк Роман Іванович

SFD-205 (CD № 328/21-ІПО)

38

Лисенко Олег Миколайович

SFD-205 (CD № 329/21-ІПО)

39

Мотієнко Віталій Павлович

SFD-205 (CD № 330/21-ІПО)

40

Олевич Михайло Михайлович

SFD-205 (CD № 331/21-ІПО)

41

Паньків Мирон Ігорович

SFD-205 (CD № 332/21-ІПО)

42

Підковиря Максим Юрійович

SFD-205 (CD № 333/21-ІПО)

43

Садовий Ігор Йосипович

SFD-205 (CD № 334/21-ІПО)

44

Водяницький Станіслав Васильович

SFD-205 (CD № 335/21-ІПО)

45

Гук Володимир Миколайович

SFD-205 (CD № 336/21-ІПО)

46

Коваленко Віктор Володимирович

SFD-205 (CD № 337/21-ІПО)

47

Кучера Микола Богданович

SFD-205 (CD № 338/21-ІПО)

48

Сапіга Микола Іванович

SFD-205 (CD № 339/21-ІПО)

49

 

 

50

 

 

51

 

 

52

 

 

 

 

 

Інші