Кафедра менеджменту та адміністрування

Додаткова інформація

МЕТА діяльності кафедри менеджменту і адміністрування: професійною командою викладачів-однодумців передавати знання майбутнім управлінцям, навчити їх бачити можливості там, де інші бачать тільки проблеми, креативно мислити, орієнтуючись на реальні потреби бізнес-середовища, дотримуючись етики та моральних принципів.

Професійна команда — висококваліфіковані викладачі, очолювані командою лідерів, які володіють спеціальними знаннями та навиками в галузі менеджменту.

Викладачі-однодумці — колектив фахівців зі спільними поглядами та переконаннями, який об’єднаний загальною метою та діють в інтересах студентів.

Передавати знання майбутнім управлінцям — організовувати навчальний процес, поєднуючи фундаментальні знання та практичні навички в галузі менеджменту і адміністрування з використанням сучасних інформаційних та інноваційних технологій.

Навчити їх бачити можливості там, де інші бачать тільки проблеми — сформувати позитивне світосприйняття, вивчаючи досвід успішних компаній для прийняття ефективних управлінських рішень та досягнення вагомих бізнес-результатів.

Креативно мислити, орієнтуючись на реальні потреби бізнес-середовища, дотримуючись етики та моральних принципів — використовувати творчий підхід у формуванні інтегративних знань з врахуванням принципів етики і моралі.

Новини

чт, 22/04/2021 - 18:25

Завершився Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціалізації «ЕКОНОМІКА БІЗНЕСУ» на базі Поліського національного університету!

чт, 15/04/2021 - 16:26

У четвер 15.04.2021 р. на студентському гуртку кафедри менеджменту та адміністрування відбувся тренінг на тему «Ефективні комунікації на основі методу ненасильницького спілкування Маршала Розенберга», який провела  пані Ольга Слободянюк — директор…

пн, 12/04/2021 - 08:33

Сьогодні 12 квітня на лекції з дисципліни «Менеджмент і адміністрування» (блок «Управління інноваціями») доцентом кафедри МіА Петриною М.Ю.