Кафедра підприємництва та маркетингу

Додаткова інформація
кафедра

Девіз кафедри: 

Знання. Розвиток. Самореалізація.

Візія кафедри – багаторівнева інноваційна освіта за конкурентною спеціальністю згідно сучасних наукових підходів до організації навчання і використання активних технологій викладання, актуальна наука, постійне прагнення досконалості.

Системне сприяння цілісному розвитку та лідерському становленню студента, формування розуміння нового сенсу бізнесу, чіткого і зрозумілого на всіх рівнях його організації напрямів подальших дій, налаштування бізнес-процесів і організаційно-культурного поля підприємця, навики формування стратегій росту прибутковості та ефективності бізнесу, підвищення його вартості, просування бренду підприємства – визначено викладачами кафедри як необхідні засади для розвитку викладання дисциплін спеціальності.

Новини

пн, 24/05/2021 - 09:14

В межах дисципліни "Інноваційний розвиток підприємства" (професор кафедри фінансів Л.Т.Гораль) студенти-магіст

пн, 24/05/2021 - 08:47

20-21 травня 2021 року в стінха Державного університету "Одеська політехніка" проходив Всеукраїнський конкурс кваліфікаційних робіт зі спеціальності "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність". Виконана робота магістра кафедри підприємництва та…

чт, 22/04/2021 - 16:31

21 квітня відбулася сесія-тренінг Sprint rapid prototyping — Big Idea Challenge в змішаному форматі: тренер з університету Ковентрі проф. Річард Томлінс та фасилітатор-перекладач, доц. Оксана Малинка онлайн, учасники — офлайн в науковому містечку…

ср, 21/04/2021 - 17:40

За ініціативи гаранта Сергія Побігуна Івано-Франківський міський центр зайнятості в рамках триденного онлайн-марафону "Будуй кар'єру в Україні" 20.04.21р.