Інститут інформаційних технологій

Директор - д.т.н., проф.

 Лютак Ігор Зіновійович

Номер(и) телефону:
Адреса:

вул. Карпатська, 15, навчальний корпус 1, Івано-Франківськ, Україна, 76019

Електронна пошта:

 

 

Ласкаво просимо до інституту інформаційних технологій. Ми працюємо в напрямку досягнення досконалості в галузі досліджень, викладання та консультацій.

Наша дослідницька діяльність сильно зосереджена у сферах алгоритміки та застосувань, обчислень на підприємстві, обчислень, орієнтованих на людину, та ІТ-додатків у всіх сферах життя, викладання фундаментальних принципів та практичних навичок ІТ та створення основ для всієї кар’єри.

Наші студенти щорічно беруть участь у науково-технічних конференціях, академічних змаганнях з інформатики та програмної інженерії. Випускники працюють на підприємствах нафтогазового комплексу, фінансових установах, банках, ІТ-компаніях тощо. Деякі наші колишні студенти живуть і працюють за кордоном, зокрема, у США, Канаді, Австрії, Фінляндії та інших країнах.

 

Новини

пт, 10/09/2021 - 13:01

Всеукраїнської науково-практичної конференції молодих учених і студентів  «Інформаційні технології в освіті, техніці та промисловості»

вт, 01/06/2021 - 14:07

Доброго дня, одна із найбільших ІТ компаній  буде робити онлайн презентацію про себе і що компанія може запропонувати Вам

чт, 08/04/2021 - 19:07

Запрошуємо ваших студентів до участі в online DevOps GL BaseCamp — курсу для інженерів-початківців, системних адміністраторів/інтеграторів та QA-автоматизаторів, яким цікаво розвиватися у напрямку DevOps! Це чудова нагода отримати знання із таких…

вт, 06/04/2021 - 12:55

До уваги молодих учених! Триває реєстрація учасників науково-популярного заходу "Ніч молодіжної науки – 2021"!