Конференція

VІІІ Міжнародна науково-технічна конференція „Прогресивні технології у машинобудуванні”

Шановні колеги!

Івано-Франківський національний технічний університет  нафти і газу та Національний університет “Львівська політехніка”  запрошують Вас взяти участь у VІІІ Міжнародній науково-технічній конференції „Прогресивні технології у машинобудуванні”, яка відбуватиметься з 4 по 8 лютого 2019 р.

ТЕМАТИКА КОНФЕРЕНЦІЇ

III Міжнародна науково-технічна конференція "Актуальні проблеми відновлюваної енергетики, будівництва та екологічної інженерії"

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас і Ваших співробітників взяти участь в міжнародній/закордонній конференції:

7-9 Лютого 2019, Kельцe, Польща.
Напрямки секцій:
Актуальні проблеми  фізики та енергоефективності будівель”,
 „Актуальні проблеми  екології та інженеріїнавколишнього середовища”,
„Актуальні проблеми відновлюваної енергії”,
“Сучасна геодезія та ГІС”

9 грудня 2018 року - ЗАГАЛЬНІ ЗВІТНІ ЗБОРИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОГО ОСЕРЕДКУ НАУКОВОГО ТОВАРИСТВА ІМ. ШЕВЧЕНКА

Президія Івано-Франківського осередку Наукового товариства

ім. Шевченка запрошує Вас взяти участь у Загальних звітних зборах, які відбудуться:

9 грудня (неділя) 2018 року

у Науково-технічній бібліотеці

Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу,

вул. Карпатська, 15.

Кафедра філології та перекладу запрошує всіх охочих до участі: Презентація інтелектуального клубу «Інтертекст»!

6 грудня 2018 року  о 14.00 в Актовій залі ІФНТУНГ відбудеться Презентація Інтелектуального клубу «Інтертекст».

Кафедра філології та перекладу запрошує всіх охочих взяти участь у роботі Клубу, який працюватиме за напрямами:

1. Мовний дискурс (англійська, німецька, французька, польська мови)
  2. Літературознавство та мистецтво (сучасна драматургія, кінопростір, сценічне мистецтво)
  3. Науково-технічні рефлексії.

18.10.2018 о 10. 00 розпочинає роботу Міжнародна науково-практична конференція Архітектура і дизайн. Традиції. Новітність. Майбутнє.

18 жовтня 2018 року

у  конференц-залі науково-технічної бібліотеки (корпус 8) ІФНТУНГ

розпочне роботу

МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

Архітектура і дизайн. Традиції. Новітність. Майбутнє.

Круглий стіл "Публічно-приватні форми управління природними ресурсами в Україні"

Запрошуємо до участі у роботі круглого столу!

Державна установа "Інститут економіки природокористування та сталого розвитку Національної академії наук України" спільно з Інститутом економіки та менеджменту Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу організовують круглий стіл "ПУБЛІЧНО-ПРИВАТНІ ФОРМИ УПРАВЛІННЯ ПРИРОДНИМИ РЕСУРСАМИ В УКРАЇНІ".

ІФНТУНГ запрошує Вас взяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції

«АВТОМАТИЗОВАНЕ УПРАВЛІННЯ БАГАТОВИМІРНИМИ ОБ’ЄКТАМИ НА ЗАСАДАХ ОБЧИСЛЮВАЛЬНОГО ІНТЕЛЕКТУ»,

присвячена 50-річчю кафедри автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій

Реєстрація учасників – 17.10.2018 з 9.00 до 10.50

Пленарне засідання – 17.10. 2018 об 11.00 (Конференц-зал науково-технічної бібліотеки)

"Women in Tech Summit": запрошуємо до участі!

Оргкомітет міжнародної конференції "Women in Tech Summit" запрошує до участі у заході студенток, аспіранток та жінок–молодих вчених Івано-Франківського національного технічного унвіерситету нафти і газу!

ШАНОВНІ КОЛЕГИ! Запрошуємо Вас до участі у науково-практичному семінарі!

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас до участі у