Оголошення

Перший Форум ОСББ «Енергоефективність в житловому секторі» відбудеться в ІФНТУНГ!

Форум покликаний представити знання, технології, програми фінансування та успішні проекти з підвищення енергоефективності будівель, зокрема багатоквартирного типу:

23.04.2019 - тренінг щодо участі в конкурсі відео-пітчингу бізнес-ідей для молоді

23 квітня 2019 року відбудеться  тренінг щодо участі в конкурсі відео-пітчингу бізнес-ідей для молоді.

Час: 14.00-17.00

Місце проведення: Наукове містечко "Нова енергія"

Увага! Конкурс на заміщення посад науково-педагогічних працівників!

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу оголошує конкурс на заміщення посад науково-педагогічних працівників: див. Додаток 1

Термін подачі заяв з  08.04. 2019 p. до  08.05.2019 p.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають заяву на ім’я ректора університету.

До заяви додають такі документи:

ЗАПРОШУЄМО на духовні розважання над Хресною Дорогою Ісуса Христа

ЗАПРОШУЄМО на духовні розважання над Хресною Дорогою Ісуса Христа!

Захід відбудеться в приміщенні конференц-залу НТБ ІФНТУНГ (вівторок, 9 квітня, 14:30 год.)

ЗАПРОШУЄМО В БАСЕЙН!

З 11 квітня 2019 р. продовжує свою роботу басейн спорткомплексу ім. Гемби А.П. Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу. Чекаємо любителів спорту в абонементних групах. Вартість 1 години занять для дорослих – 54 грн., для дітей – 45 грн. Для працівників університету діють знижки!

Телефон для довідок: +380 (342) 50-50-52.

Оплата послуг басейну – за реквізитами:

Одержувач: ІФНТУНГ Код: 02070855

06.04.2019 - Обласна олімпіада з публічного управління та адміністрування

6 квітня 2019 року відбудеться обласна олімпіада з публічного управління та адміністрування для учнів 10-11 класів закладів середньої освіти.  Олімпіада проводиться вперше в Україні і має на меті виявити та мотивувати до подальшого навчання школярів, які цікавляться процесами державотворення, публічного управління й публічної політики.

6 квітня завершується реєстрація учасників І етапу Міжнародної олімпіади з програмування АСМ ІСРС 2019

ЯК ПОКРАЩИТИ ДОЗВІЛЛЯ? Проводимо анкетування серед студентів

Просимо повідомити старост академічних груп про проведення опитування студентів щодо культурно-просвітницької роботи в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу.

Анкетування потрібно пройти за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSflAYmrngJXzZbeh3TRQ9Zf3EOJA-n3svv71BQrshB7blx1Dw/viewform?vc=0&c=0&w=1