Оголошення

УВАГА! Всеукраїнська науково-практична конференція студентів і молодих учених "МЕТОДИ ТА ЗАСОБИ НЕРУЙНІВНОГО КОНТРОЛЮ ПРОМИСЛОВОГО ОБЛАДНАННЯ"

Українська

 

Запрошуємо взяти участь у 7-мій Всеукраїнській науково-практичній конференції студентів і молодих учених "МЕТОДИ ТА ЗАСОБИ НЕРУЙНІВНОГО КОНТРОЛЮ ПРОМИСЛОВОГО ОБЛАДНАННЯ"

 яка відбудеться 19-20  листопада 2019 р.

Початок конференції 19 листопада о 10.00 за адресою Карпатська 15 (1.213)

 

ТЕМАТИКА КОНФЕРЕНЦІЇ:

Фінал конкурсу талантів "STAR TIME"

 

Фінал конкурсу талантів "STAR TIME" відбудеться 14 листопада о 14.30. Буде представлено 15 кращих талантів університету! Оцінюватиме їх зіркове журі.

На глядачів чекає надзвичайно цікава шоу-програма! 

Не пропустіть! Підтримайте улюблених виконавців!

Пишемо диктант разом!

Запрошуємо всіх студентів і працівників університету 8 листопада 2019 року долучитися до написання XІХ Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності, присвяченого Дню української писемності та мови.
Щорічна акція відбудеться в науково-технічній бібліотеці ІФНТУНГ в читальному залі технічних та гуманітарних наук (к. №23, ІІ пов.).
Початок заходу об 11:00.
Після вступної частини радіодиктант розпочнеться об 11:20.
Закликаємо всіх охочих написати диктант національної єдності разом!
Перевірте себе та підтримайте українську мову!

Презентація проєкту «Успіх в бізнесі»

 

31 жовтня 2019 року о 14:00 ЦРП «Бізнес-Інкубатор» ІФНТУНГ спільно з Управлінням економічного та інтеграційного розвитку виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради за підтримки Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» в рамках спільного проєкту АМУ та Федерації канадських муніципалітетів «Партнерство для розвитку міст» презентують проєкт гендерних ініціатив «Успіх в бізнесі».

Увага! ІФНТУНГ оголошує набір на курси з іноземної мови для вступників до магістратури за програмою ЄВІ!

У зв'язку із необхідністю складати ЄВІ (Єдиний вступний іспит) з іноземної мови для вступу на рівень магістра, університет пропонує додаткові курси з іноземної мови за програмою ЄВІ. Вартість курсів - 1050 гривень; тривалість - 3,5 місяці (з 10 лютого по 7 червня 2020 року); інтенсивність - два заняття в тиждень (64 аудиторних годин).

Доступ до реєстрації за посиланням:

Кімнати готельного типу

Для гостей ІФНТУНГ, а також слухачів ІПО ІФНТУНГ відчинили свої двері кімнати готельного типу (секція №20 в гуртожитку №7).
Кімнати облаштовані усім необхідним для Вашого комфортного проживання!

Отримано Свідоцтво про технічну компетентність

Лабораторія фізико-хімічних методів дослідження стану навколишнього середовища кафедри екології ІФНТУНГ отримала в Івано-Франківському науково-виробничому центрі стандартизації, метрології та сертифікації Свідоцтво про технічну компетентність.