Знайомтесь зі змінами до Етичного кодексу викладача та студента ІФНТУНГ!

Відповідно до Законів України «про освіту», «Про вищу освіту», «Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні», «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків», Положення про акредитацію освітніх програм, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України 11.07.2018 р.

Змінено реквізити для оплати за навчання!

ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ!

З 1 січня 2020 року змінено реквізити для оплати за навчання та інші платні послуги!

НАЙКРАЩІ ВІТАННЯ!

Університет очима першокурсників

Психологічною службою Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу проведено низку опитувань студентства з питань, що стосувалися організації вступної кампанії, культурно-просвітницької роботи, дозвілля та бачення перспектив після завершення навчання. Результати опитувань пропонуються до уваги студентів та викладачів ІФНТУНГ.

22 грудня - День енергетика

До уваги шанувальників плавання!

До уваги шанувальників плавання!

На канікулярний період, з  27 грудня 2019 р. і до 21 січня 2020 р., закривається басейн Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу. Довідки за телефоном: +380 (342) 50-50-52

Дирекція басейну

Увага! Міжнародна науково-технічна конференція

IV International
Scientific-Technical Conference

ACTUAL PROBLEMS OF RENEWABLE POWER ENGINEERING, CONSTRUCTION AND ENVIRONMENTAL ENGINEERING

6-8 February 2020, Kielce, (Poland, Ukraine, Croatia, Slovakia, Sweden, USA)

The time and place of the meeting: 6 – 8 February 2020.
Faculty of Environmental, Geomatic and Energy Engineering, Kielce University of Technology, Poland.
al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 7, 25-314 Kielce

Урочисте вручення дипломів (в рамках проєкту Україна-Норвегія)

19 грудня 2019 року о 16:00 відбудеться урочисте вручення дипломів учасникам програми перепідготовки військовослужбовців у рамках міжнародного проєкту «Україна – Норвегія» за програмою «Підприємництво та лідерство» для військовослужбовців запасу та учасників АТО/OOC.