Особливості проходження ЄВІ

Долучайтесь до прямої трансляції!

У четвер (28 травня) об 11:45 відбудеться пряма трансляція щодо реєстрації та особливостей проходження ЄВІ.

Зокрема, у фокусі уваги буде: пороговий бал, необхідний рівень знання англійської мови, основне при підготовці, процедура й умови проходження, пробне тестування тощо.

Перший проректор Олег Мандрик, секретар приймальної комісії ІФНТУНГ Ярослав Коваль і завідувачка кафедри англійської мови Іванна Озарко дадуть відповіді на найбільш поширені запитання.

Нагадуємо, що до кінця реєстрації на ЄВІ залишилося 9 днів!

УВАГА!!!! НАУКОВО-ТЕХНІЧНА БІБЛІОТЕКА ІНФОРМУЄ

Науково-технічна бібліотека нагадує про необхідність повернення літератури, взятої студентами на абонементах.

З метою уникнення можливого скупчення користувачів при підписанні обхідних листів та здачі літератури,  за кожним Інститутом закріплено конкретне місце обслуговування, враховуючи всі карантинні вимоги  (всього в бібліотеці п’ять таких пунктів обслуговування):

к. 11а (І пов.) - Інститут архітектури, будівництва та енергетики;

к. 11б (І пов.) - Інститут нафтогазової інженерії;

Онлайн-консультування абітурієнтів

Навчаєшся у випускному класі ? Задумуєшся про вступ в ІФНТУНГ або ж стоїш перед вибором спеціальності? Ми допоможемо тобі отримати всю необхідну інформацію в повному обсязі!

Для цього запускаємо нову щотижневу рубрику – консультування в онлайн-режимі!

Вступна кампанія 2020: кар’єрні перспективи в енергетичній галузі

Якщо вас цікавить, які можливості відчиняються перед випускниками і випускницями енергетичних факультетів, або ж  STEM (Science, Technology, Engineering and Mathematics)-освіта, тоді долучайтесь  до дискусії «Вступна кампанія 2020: кар’єрні перспективи в енергетичній галузі» 28 травня  об 11:00.

Разом зі спікерами обговоримо:

- чи популярні сьогодні “енергетичні” професії,

- які можливості відчиняються перед випускниками і випускницями енергетичних факультетів,

З Днем філолога!

25 травня філологи відзначають своє професійне свято. Це  одне з небагатьох свят, з яким можна вітати представників різних професій – вчителів та викладачів у сфері мови і літератури, бібліотекарів, лінгвістів, літературознавців, перекладачів-філологів і всіх, хто має філологічну освіту. Адже завдяки їхнім старанням ми можемо насолоджуватися мелодійністю мови, отримувати естетичне задоволення від читання книг та літературної спадщини, вивчати іноземні мови та вдосконалювати свою рідну.

Увага! Карантин продовжено до 22 червня!

Увага! Карантин продовжено до 22 червня! Наказ № 102 по університету!

Стартує відбір STARTUP-команд в програму від IF HUB

Оголошується набір, на конкурсній основі, стартапівців до Молодіжного бізнес Хабу IF Hub – спільної ініціативи Університету Короля Данила та ГО «Громадський центр «Еталон», за сприяння Управління економічного та інтеграційного розвитку Івано-Франківського МВК.

Дякую, мамо!

Від першого й до останнього подиху Вона – найрідніша у світі людина!❤️

Від щирого серця бажаємо, щоб сонячно й тепло було на душі, затишно в домівці, приємно на роботі та щоб серце ніколи не тривожилось за дітей!

НІКОЛИ ЗНОВУ!

8–9 травня Україна традиційно вшановує День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. В ці дні ми згадуємо про колосальний внесок  українців у перемогу над фашизмом у Другій світовій війні. Велика шана і подяка всім борцям проти нацизму! І пам’ятаймо про загиблих воїнів, жертви війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у ці роки, щоб цього не сталося НІКОЛИ ЗНОВУ!