Вітаємо з Міжнародним днем молоді!

ІФНТУНГ вітає університетську молодь – випускників, студентів, вступників та молодих викладачів, з Міжнародним днем молоді, який відзначається щорічно під егідою ООН  12 серпня з метою нагадати про роль молодих людей у ​​розвитку та побудові світу, у вирішенні повсякденних проблем, що стоять на їхньому шляху.

Молодість – прекрасна пора, коли весь світ перед тобою. Це – пора великих перспектив і нових можливостей, гідних цілей та незгасних надій, пора становлення і набивання ґуль (іноді тільки й так приходить досвід), пора шалено цікавих і безхмарних студентських років, які подарував чи даруватиме вам ІФНТУНГ.

Ловіть всі можливості і рухайтесь вперед! Зберігайте оптимізм, сягайте вершин, будьте сміливими у своїх рішеннях! Цінуйте притаманні молодості риси –   енергійність,  яскравість, креативність, бунтарство і безкомпромісність. Йдіть за своєю мрією і завжди бережіть молодість в серці та душі!

Довідково. З 2022 року Україна приєднається до вшанування даного заходу. Президент України Володимир Зеленський підписав указ , згідно з яким святкування Дня молоді переноситься на 12 серпня. Нагадаємо, що в Україні свято «День молоді» з 1994 року відзначали в останню неділю червня. В указі президента наголошується, що свято День молоді 12 серпня підтримає євроінтеграційні прагнення українців і затвердження цінностей свободи і демократії.

1