Ґрант для студентів на навчання та розвиток

Запрошуємо до участі у ґрантовому конкурсі «Scholarship в Україні», який надає можливість під час карантину виграти ґрант на своє навчання та розвиток!

Діє VII Конкурс соціального проєкту «Scholarship в Україні» з видачі ґрантів на освіту українським студентам з бюджетом 84 000 грн.

Мета проєкту – підтримати українську молодь та долучити до вивчення проблемних та актуальних моментів сучасного бізнесу.

Для участі у конкурсі необхідно підготувати конкурсну роботу на одну із запропонованих тем. Всього ґрантів у VII Конкурсі чотири, з окремими темами:

І грант 15 000 грн - з теми “Сучасний розвиток фінансових ринків в Україні та світі: проблеми та перспективи розвитку фондового ринку та недержавного пенсійного страхування, подавати заявку за посиланням https://turbozaim.com.ua/konkurs/ .

ІІ грант 15 000 грн - з теми “Нове авто VS б/в авто: переваги та недоліки під час вибору транспортного засобу“, заявки подавати на сторінці https://autotrading.net.ua/scholarship/ .

ІІІ грант 15 000 грн - з теми “Як Covid-19 вплинув на інтернет-маркетинг?” - умови на сторінці грантонадавача https://aweb.ua/ua/scholarship .

IV грант 15 000 грн - з теми “Система знижок, промокодів та акцій як інструмент у завоюванні прихильності на просторах інтернету” - умови на сторінці грантонадавача https://codes.com.ua/sh.

Студенти, які посядуть 2 та 3 місця отримують заохочувальні грошові призи.

Участь у конкурсі безкоштовна!

Детальніше про проєкт - на офіційному сайті scholarship.in.ua.

Конкурсні роботи приймаються до 5 липня включно. Надсилати роботи організаторам на пошту grant@scholarship.in.ua.