Кафедра інженерної та комп'ютерної графіки

Кафедра графіки загальне фото

Кафедра інженерної та комп’ютерної графіки здійснює підготовку студентів  із 21 дисципліни для 31 спеціальності. Дисципліни кафедри спрямовано на формування графічної компетентності майбутнього інженера, щодо моделювання і конструювання об’єктів, розвиток вмінь використання сучасних інформаційних технологій та різноманітних графічних прикладних програм.

Навчальний процес забезпечує 10 викладачів, із них 1 доктор технічних наук, 7 кандидатів технічних наук.

Аудиторії кафедри обладнано технічними засобами навчання з урахуванням специфіки викладання графічних дисциплін, серед них: лекційні аудиторії з проекторами та наочним приладдям, три комп'ютерні класи із сучасними ПЕОМ та оргтехнікою для інженерних завдань, що забезпечує можливість готувати молодих спеціалістів відповідно до сучасних інженерно-технічних вимог. Викладачами кафедри розроблено відповідне навчально-методичне забезпечення.

Проект 2SOFT/1.2/86

вт, 18/05/2021 - 13:07

18 травня 2021 року в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу було відкрито Центр інноваційного розвитку.

нд, 18/04/2021 - 20:51

У ході робочої поїздки на Прикарпаття заступник міністра освіти і науки Ігор ГАРБАРУК завітав у Центр інноваційного розвитку ІФНТУНГ.

чт, 11/03/2021 - 15:03

11 лютого 2020 р. в приміщенні Івано-Франківської обласної адміністрації підписано Грантовий контракт на виконання міжнародного проекту Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу «Ro-Ua Транскордонний академічний розвиток…