Наукова діяльність та працевлаштування випуcкників

 

У межах інституту під керівництвом докторів технічних наук, професорів Семенцова Г.Н., Заміховського Л.М., Горбійчука М.І., Юрчишина В.М.,Тимківа Д.Ф.,Олійника А.П., Лютака І.З., Шекети В.І., доцентів  Николайчука М.Я.,  Сав’юк Л.О., Паньківа Ю.В., функціонують наукові школи, розробки яких сприяли створенню нових методів, технічних засобів та інформаційних технологій, направлених на оптимізацію технологічних та інформаційних процесів у різних галузях, насамперед нафтогазової та нафтопереробної промисловості. 

Наукові роботи викладачів та студентів інституту неодноразово були представлені на галузевих науково-технічних конференціях. Студенти щороку стають призерами олімпіад з інформатики та програмування. У інституті функціонує аспірантура та докторантура за напрямами наукової діяльності       

Місцем роботи випускників інституту є підприємства нафтогазового комплексу, банківські установи, спільні підприємства з впровадження технічних засобів і програмного забезпечення. Працюють випускники інституту і за кордоном: у США, Канаді, Австрії, Фінляндії та інших державах. 

 
Українська