Центр міжнародного співробітництва

Центр міжнародного співробітництва виконує роботу з розширення міжнародної співпраці.

В Університеті укладються нові і продовжуються угоди з іноземними установами, що працюють в галузі науки і техніки, які стосуються виконання спільних науково-дослідних робіт та співпраці в галузі підготовки спеціалістів.

Відділ продовжує приймати активну участь у пошуку фінасування для міжнародних проектів від Європейської комісії та проектів в рамках транскордонної система співробітництва..

Щороку студенти університету мають можливість проходити стажування в університетах і компаніях закордоном.

 

!!! Інформація щодо конкурсів для отримання грантів для викладачів та науковців закордоном на поточний рік !!! 

!!! Інформація щодо конкурсів для отримання грантів на навчання/проходження практики студентів закордоном на поточний рік !!!

Новини

пн, 04/10/2021 - 10:37

У вівторок, 5 жовтня, о 18.00, Офіс Фулбрайта в Україні запрошує всіх зацікавлених на онлайн-презентацію програми Fulbright Research and Development Program (FRDP) — конкурсу для молодих дослідників та викладачів.

пн, 27/09/2021 - 11:23

Chevening – можливість для всіх амбітних людей, які хотіли б отримати стипендію на ступінь магістра у Великій Британії. Нам цікаві представники різних спеціальностей і ми не ставимо обмежень на вік кандидатів. Дедлайн - 2 листопада 2021 року.

чт, 09/09/2021 - 19:25

Центр міжнародного співробітництва інформує про можливість навчання впродовж впродовж зимового семестру (January 05, 2022 – April 29, 2022) в Університеті м. Реджайни (Канада) https://www.uregina.ca/.