Центр розвитку підприємництва «Бізнес-Інкубатор»

Бережницька Уляна Богданівна - координатор Центру розвитку підприємництва "Бізнес-Інкубатор"  ІЕМ

Самборська Оксана Петрівна - завідувач Центру розвитку підприємництва "Бізнес-Інкубатор" ІЕМ

Номер(и) телефону:
Електронна пошта:
Адреса:

вул. Північний бульвар ім. Пушкіна, 7б 

м. Івано-Франківськ, 76019

Україна

 

ЦРП Бізнес-Інкубатор

Загальна інформація

Центр розвитку підприємництва «Бізнес-Інкубатор» розпочав свою діяльність 9 вересня 2013 року в якості структурного підрозділу інституту економіки та менеджменту Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

Місією підрозділу є консолідація зусиль навчально-освітніх закладів, науково-дослідних установ, бізнесу та влади щодо впровадження в місті Івано-Франківську та Івано-Франківській області інноваційних форм підтримки підприємництва, а також використання сучасних, інтерактивних методів бізнес-навчання і практична бізнес-підготовка студентів економічних спеціальностей, що забезпечуватиме подальше працевлаштування у сфері підприємництва, в тому числі на основі самозайнятості.

Мета Центру  залучення молоді, студентства зокрема, до ведення підприємницької діяльності, забезпечення їх бізнес-освіти, сприяння розвитку підприємницького потенціалу міста Івано-Франківська та Івано-Франківської області, підтримка інноваційної діяльності та соціально відповідального бізнесу, забезпечення інтеграції освіти і науки з виробництвом, впровадження сучасних європейських практик і технологій у навчальний процес та науково-дослідну роботу ІЕМ ІФНТУНГ.

Центр розвитку підприємництва «Бізнес-Інкубатор» ІЕМ ІФНТУНГ – новітня структурна одиниця на базі закладу вищої освіти, яка, з одного боку, сприяє розвитку підприємництва на теренах Івано-Франківщини, а з іншої сторони – допомагає студентам економічного та управлінського напрямів підготовки розвивати навики організації та ведення власної справи

Новини

чт, 15/07/2021 - 12:34

15 липня 2021р. згідно з розпорядженням ректора ІФНТУНГ Крижанівського Є.І. , на базі Центру розвитку підприємництва "Бізнес-Інкубатор" створено спільний науковий простір студентських наукових гуртків кафедр прикладної економіки і підприємництва та…

пн, 31/05/2021 - 12:53

    Інтерактивний захід для безробітних жінок "Еволюція професійного успіху: від бізнес-ідеї до власної справи"

пт, 28/05/2021 - 11:41

  Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу віддавна славиться як потужний спортивний центр Прикарпаття, а з часу відкриття оновленого спортивного комплексу ім. А. П. Ґемби  – й України.