ISIC

ISIC
Що таке ISIC?

Міжнародне посвідчення студента ISIC - єдине офіційно визнане у понад 110 країнах світу посвідчення особи студента.
   

Навіщо потрібен ISIC?

Картка ISIC забезпечує Вам рівні права з місцевими студентами, Також це дисконтна картка, яка надає знижки від 5% до 95% на розміщення в готелях, хостелах (молодіжні готелі типу гуртожитків), при придбанні авіа квитків та квитків на наземний транспорт, при відвіданні музеїв, театрів, кінотеатрів, виставок, проведення дозвілля в клубах, кафе, ресторанах, при придбанні товарів у магазинах, при страхуванні та багато іншого. Картка ISIC - це стиль життя.

Основне завдання картки ISIC — забезпечити всесвітній статус студента. На даний час ISIC розповсюджується в 106 країнах світу и надає більше 32 тисяч знижок власникам цієї картки. Кожні 9 секунд в світі стає на один ISIC більше, і в загальній сумі в світі нараховується близько 40 млн. власників ISIC.

Власникам студентського посвідчення ISIC надається можливість літати по спеціальним тарифам багатьох світових авіакомпаній. Спеціальний авіаквиток — це не лише квиток за доступною ціною, але й більш зручні умови його використання.

ISIC має і цілий ряд інших переваг: картка забезпечує доступ до безкоштовної цілодобової лінії екстреної допомоги HELP LINE (номер телефону вказаний на зворотній стороні картки) — з карточкою ISIC ти зможеш звернутися за порадою на випадок виникнення в тебе будь-яких проблем в чужій країні - юридичних, медичних, чи, скажімо, на випадок втрати документів.

ISIC допоможе тобі і в іншій сфері - картка забезпечує доступ до міжнародної пільгової системи телекомунікації ISIConnect, завдяки якій ти зможеш користуватися льготними тарифами на міжнародні

Власниками картки ISIC можуть стати учні від 12 років, студенти та аспіранти денної форми навчання вищих навчальних закладів.

Для оформлення картки ISIC необхідно мати:
Студентський/учнівський квиток (довідку з навчальної установи, залікову книжку);
Одну фотографію розміром 3 х 4;
Закордонний паспорт при його наявності.(Прізвище ім'я і по батькові потрібно написати латинською транскрипцією)
Також необхідно сплатити членський внесок у розмірі 80грн.(з 1.01.2010р.)

Термін дії картки встановлюється з вересня поточного року до кінця грудня наступного незалежно від дати оформлення картки.


ISIC Україна!!!

Знижки тут!!!


 

Українська