Новини кафедри

ОГОЛОШЕННЯ
24 березня 2018 року запрошуємо всіх студентів залучитись до міжнародної акції «Година Землі», яка буде проводитись на Вічевому Майдані з 20.30 до 21.30 за ініціативою студентів та викладачів ІЕІ.

27 лютого 2018 року на кафедрі був проведений І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисциплін «Загальна екологія», «Екологічна безпека» та за напрямом підготовки «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування».

В олімпіаді прийняло участь 16 студентів, з них 8 студентів 2 курсу, 1 студент з 3 курсу і 7 студентів 4 курсу.

За результатами олімпіади визначені переможці, які будуть представляти на Університет у ІІ етапі:

з дисципліни «Загальна екологія» (Національний університет біоресурсів і природокористування України, 18–20.04.18) студентів – переможців І-го етапу олімпіади:

1. Дубчак Тетяна (ТЗ – 16 – 1) – 1 місце;

2. Баволяк Тетяна (ТЗ – 16 – 1) – 2 місце;

3. Креховецька Ірина (ЕКО – 16 -1) – 3 місце;

з дисципліни «Екологічна безпека» (Кременчуцький національний університет ім. М.Остроградського, 04–06.04.18 р.) студентів – переможців І-го етапу олімпіади:

1. Кушнірчук Вікторія (ПЕ – 14 – 2) – 1 місце;

2. Онищак Тетяна (ПЕ – 14 – 1) – 2 місце;

3. Кавцюк Іван (ПЕ – 14 – 2)  – 3 місце;

за напрямом

«Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування» (Одеський державний екологічний університет, 18–20.04.18) студентів – переможців І-го етапу олімпіади:

1. Микицей Михайло (ПЕ – 14 – 2) – 1 місце;

2. Іваник Олена (ПЕ – 14 – 2) – 2 місце;

3. Чупа Володимир (ПЕ – 14 – 2) – 3 місце.

 

 

Зустріч з учнями гімназії №1

12 жовтня студенти-екологи інженерно-екологічного інституту провели зустріч з учнями гімназії №1, де відбувався “Тиждень культури здорового харчування». Ініціатором зустрічі стали асистент кафедри екології Тамара Кундельська та студенти групи ПЕ-14-1 Юпин Василина і Макара Ярина, ЕКОт-17-1 Христина Бабінчук. Студенти підготували доповіді про шкідливість окремих продуктів, у якій висвітлили тему небезпечності, особливо для молоді, енергетичних напоїв, до чого може призвести вживання чипсів, пояснили, коли можна використовувати жувальну гумку. Зустріч проводилась у формі бесіди, що дозволило активно залучити дітей до обговорення зацікавлених питань.

 

 

6-й екологічний міжнародний форум  «Енергія  Змін 2017: Сила самоорганізації»

Студенти кафедри екології прийняли участь у 6-ому екологічному міжнародному форумі «Енергія Змін 2017: Сила самоорганізації», який проводився з 6 по 8 жовтня 2017 року на базі Івано-Франківського університету права ім. короля Данила Галицького.

Організатори була Українська Молодіжна Кліматична Асоціація (УМКА) в співпраці з Міжнародною громадською організацією "350.org" за підтримки представництва фонду імені Гайнріха Бьолля в Україні та DRA - Deutsch-Russischer Austausch e.V. Метою Форуму є пошук та втілення комплексних практичних рішень, які зменшують негативні наслідки зміни клімату у містах та створюють комфортне середовище та нову якість життя.

Підчас Форуму проводились тематичні тренінги, де наші студенти вчились на практиці вирішувати поставлені конкретні екологічні задачі.

 

 

Каскад-Фест

24 вересня 2017 року студенти 3 і 4 курсів кафедри екології під керівництвом викладачів кафедри - доцента Марини Орфанової та асистента Наталії Москальчук, прийняли участь у проведенні міського фестивалю «Каскад-Фест».

В рамках фестивалю з метою підвищення рівня екологічної свідомості мешканців міста, зокрема мікрорайону Каскад, і формування відповідального поводження з відходами у питаннях можливості повторного їх використання та утилізації організованій була організована еко-локація. На локації були представлені вироби з відходів. Студенти, проводячи майстер-клас "своїми руками", демонстрували можливості використання відходів для виготовлення виробів за різними техніками. Всім бажаючим наші активісти визначали «Екологічний слід», який характеризує споживання людиною ресурсів Землі для забезпечення своїх потреб.

Колективу Інженерно-екологічний інститут була вручена від депутата Івано-Франківської міської ради Оксани Савчук подяка за активну участь та допомогу в організації Фестивалю.

 

 

Кафедра екології відзначає  Всесвітній день охорони навколишнього середовища

6 червня 2017 року студенти та викладачі ІЕІ урочисто відзначили Всесвітній день охорони навколишнього середовища. Цей день допомагає привернути увагу суспільства до проблем навколишнього середовища і підкреслює гостру необхідність у зміні відношення людини до раціонального використання природних ресурсів, зменшення забруднення довкілля.

Відбулося урочисте нагородження студентів за високі досягнення у навчанні, різних екологічних конкурсах та олімпіадах у 2016/2017 навчальному році. А студенти 4-го курсу відзначили усіх викладачів кафедри «особливими» грамотами. Також у свою чергу викладачі кафедри нагородили грамотами кожного студента 4-го курсу в жартівливих номінаціях.

Екологічна вікторина

29 травня 2017