Завідувач кафедри

 

Завідувач кафедри геології та розвідки нафтових і газових родовищ Івано-Франківського національного університету нафти і газу, доктор геологічних наук, доцент, лауреат премії Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок.

Народився 22 червня 1981 р. у м. Івано-Франківськ в родині науковців. Протягом 1998-2003 років навчався на геологорозвідувальному факультеті Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу за спеціальністю геологія нафти і газу.  На протязі 2003 р. працював у науково-дослідному інституті нафтогазових технологій. У 2003 році вступив на навчання в аспірантуру з відривом від виробництва (науковий керівник професор Маєвський Б.Й.), яку успішно завершив у 2006 році. У 2007 році захистив кандидатську дисертацію. У 2012 році рішенням атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України присвоєно вчене звання доцента.

У 2012 році Куровець Сергій Сергійович став лауретом премії Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок.

У 2013-2016 роках перебував в докторантурі на кафедрі геології та розвідки нафтових і газових родовищ (науковий консультант професор Маєвський Б.Й.), яку достроково закінчив захистом докторської дисертації.

Автор понад 90 наукових і навчально-методичних праць, із них 5 монографій, 1 підручник та 1 навчальний посібник для вузів.

 

 

Українська