Кафедра будівництва та енергоефективних споруд

Адреса

76019, м. Івано-Франківськ, вул. Карпатська, 15, кабінет 4118, 4119 телефон: (0342) 57-24-04, e-mail: budmech@nung.edu.ua

КАФЕДРА БУДІВНИЦТВА ТА ЕНЕРГОЕФЕКТИВНИХ СПОРУД

Кафедра готує фахівців галузі знань 19 "Архітектура та будівництво" за спеціальністю 192"Будівництво та цивільна інженерія" за двома освітньо-професійними програмами "Будівництво та цивільна інженерія" та "Теплогазопостачання і вентиляція".  
Також кафедра готує магістрів за спеціальностю 
144"Теплоенергетика" за освітньо-професійною програмою 
"Енергетичний менеджмент та інжиніринг".
Перелік основних дисциплін кафедри: вступ до будівельної справи, опір матеріалів, будівельна механіка, будівельне матеріалознавство, основи теорії споруд, механіка руйнування, основи і фундаменти, технологія будівельного виробництва, залізобетонні і кам’яні конструкції, металеві конструкції, конструкції з дерева і пластмас, термодинаміка та теплопередача, гідравліка та системи водопостачання і водовідведення, енергозберігаючі технології, енергозбереження в системах енергопостачання, спецпитання енергоменеджменту.
На кафедрі успішно діє аспірантура за такими спеціальностями: 131 – Прикладна механіка та 185 – Нафтогазова інженерія та технології.

НОВИНИ КАФЕДРИ

ВІДБУЛИСЬ ВИЇЗНІ СЕМІНАРИ-ПРАКТИКУМИ

Викладач кафедри будівництва та енергоефективних споруд Роксолана Семенів провела зі студентами-будівельниками традиційну осінню серію виїзних семінарів-практикумів. Зокрема, низка занять відбулась на базі високотехнологічного комплексу виробництв промисловості будівельних матеріалів  ПрАТ «Івано-Франківськцемент».


ВЕСНЯНИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ФОРУМ НА ГАЛ-ЕКСПО-2019

Викладачі кафедри провели для студентів навчальні екскурсії на виставці Гал-ЕКСПО-2019, м. Львів. "Весняний Будівельний Форум" - найбільша будівельна подія Західної України, яка об’єднує всі основні напрями галузі та демонструє нові досягнення будівельної індустрії України та світу, показує будівельний цикл від архітектурного проекту до кінцевого спорудження об'єкта. 


ВІДБУЛИСЬ ЗАХИСТИ МАГІСТЕРСЬКИХ РОБІТ

В інституті архітектури будівництва і енергетики на кафедрі будівництва вперше відбулися захисти магістерських робіт за спеціальністю 192 Будівництво та цивільна інженерія. Екзаменаційна комісія дала високу оцінку щодо якості підготовки магістрів кафедри будівництва.

   


 http://crhukraine.com/career/students_and_graduates