Презентація результатів проекту «Прозора енергетика»

Середа, 14 Листопад, 2018 - 12:00 до 14:00

 

14 листопада о 12:00 в Науковому містечку "Нова Енергія" відбудеться презентація результатів проекту "Прозора енергетика", який реалізується аналітичним центром DiXi Group за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

В рамках презентації DiXi Group познайомить учасників з продуктами, що були створені в рамках роботи над проектом.

Серед них:

  • Онлайн-карта енергетичного сектору - http://map.ua-energy.org/ . Вона демонструє як рухаються потоки сировини і коштів у секторах газу, електроенергії, тепла і нафтопродуктів.
  • Інструмент «Подати запит» http://ua-energy.org/uk/dostup. Він дозволяє швидко визначити розпорядника інформації та надіслати інформаційний запит з питань, які стосуються енергетики.
  • Онлайн-курс по енергетиці, запуск якого очікується до кінця року. Курс складатиметься з відеолекцій відомих експертів галузі про те, що означає «енергетика», про її специфіку та внутрішні закони.
  • Індекс прозорості, який представляє інтегральну оцінку інформаційної відкритості енергетичного сектору. Це комплексна характеристика прозорості роботи енергетичної галузі.
  • Мобільний додаток «Енергетика онлайн», запуск якого очікується в листопаді 2018 року. Додаток розроблений за сприяння НКРЕКП та дозволить українцям реагувати на неякісні послуги або неефективну роботу центрів обслуговування, оперативно дізнаватися про громадські слухання в галузі, а також виступати в ролі ревізорів виконання ремонтних робіт операторами енергомереж, які передбачені інвестиційною програмою.
  • Субсидія.укр - онлайн додаток, який розраховує субсидію й щомісячну "квитанцію" з урахуванням субсидії.
  • Запуск дистанційного моніторинґу теплової енергії в Одесі. 

З початку реалізації в 2016 році проект «Прозора енергетика» веде боротьбу за поліпшення фінансової прозорості в енергетичному секторі України через розкриття інформації, яка замовчується.

Участь за попередньою реєстрацією.

В разі виникнення питань звертатися до:

Трутень Ольга

olhatruten@dixigroup.org

0638043302

ПРОГРАМА ПРЕЗЕНТАЦІЇ.