Навчально-виробнича лабораторія поліграфічних послуг

Навчально-виробнича лабораторія поліграфічних послуг (надалі НВЛПП) була створена в ІФНТУНГ в 2004 році. Головне завдання лабораторії – виготовлення студентських/учнівських квитків державного зразка. Маючи статус інформаційно-виробничого Вузла ІВС «ОСВІТА», НВЛПП виготовляє студентські/учнівські квитки на власній технологічній базі безпосередньо в місті  Івано-Франківськ, що значно прискорює процес їх отримання студентами та учнями навчальних закладів усіх рівнів акредитації в західних регіонах  України. 

Інформаційно-виробничий комплекс з виготовлення студентських/учнівських квитків державного зразка, встановлений в НВЛПП, цілком  відповідає вимогам «Положення про студентський/учнівський квиток» та іншим нормативно-правовим документам МОН України (у 2014 році – наказ МОНУ № 1474 від 25.10.2013р). Щорічно ДП «Інфоресурс», який є уповноваженим органом МОНУ, проводить в лабораторії сертифікацію якості карток студентських/учнівських квитків державного зразка на предмет технічних вимог до апаратно-технічного комплексу (на всіх технологічних етапах виготовлення студентських/учнівських квитків), забезпечення заходів щодо захисту інформації, наявності необхідних дозволів та документів щодо статусу інформаційно-виробничого вузла ІВС «ОСВІТА».

Працівники НВЛПП не лише пройшли відповідне стажування, але й мають 10-річний досвід роботи. Завідувач НВЛПП: Заячківський О.О. (тел: (095) 114-19-67 або (0342) 50-45-20).