Іванова Маргарита Олександрівна

Науковий ступінь

кандидат економічних наук

Місце роботи, посада

доцент кафедри підприємництва та маркетингу

Наукові інтереси

Дослідження ефективності інвестицій різних форм та їх вплив на трансформаційні перетворення в економіці країни.

Загальна інформація

Коротка біографічно-професійна довідка (до 100 слів) У 2001 році закінчила інститут післядипломної освіти ІФТУНГ за спеціальністю «Облік та аудит». З 2003 року розпочала викладацьку діяльність, як асистент кафедри «Облік та аудит». З 2006-2008 навчання в заочній аспірантурі Дніпропетровського університету економіки та права. З 2014 року по 2015 рік, після успішного захисту кандидатської дисертації доцент кафедри «Облік та аудит». З жовтня 2015 року по сьогоднішній день, доцент кафедри «Підприємництво та маркетинг»

Навчальна робота

Товарознавство та організація торгівельних процесів, аналіз інвестиційних ринків та торгівля цінними паперами, міжнародні інвестиції та венчурний бізнес.

Наукова діяльність

Удосконалення державної інвестиційної політики на мезорівні, 2014

Напрями наукової роботи- Дослідження інвестиційних процесів.

Вибрані публікації

1) Іванова М.О. Інноваційний маркетинг, як чинник підвищення ефективності соціально-економічного розвитку регіону// Матеріали Всеукраїнської науково-практичної конференції «Сучасні управлінські технології в умовах трансформації соціально-економічних відносин» (Івано-Франківськ, 19-20 квітня 2018 року):, Івано-Франківськ, 2018 с. 296-298

2) Vladimir Soloviev Construction of crisis precursors in multiplex networks/ Viktoria Solovieva, Margaryta Ivanova, Anna Tuliakova - 7th International Conference on Modeling, Development and Strategic Management of Economic System  (MDSMES 2019)  24-25 oct. Ivano-Frankovsk, 2019

margaretivanova777@gmail.com