ІФНТУНГ відзначає День університету

Вже традиційно 21 вересня святкування Дня університету в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу розпочалось Молебнем біля ротонди Божої Матері за участі архієпископа і митрополита Івано-Франківського УГКЦ Володимира (Війтишина), який опісля сердечно привітав присутніх, та віце-ректора Івано-Франківської теологічної академії УГКЦ Бориса Гобира.  У спільній молитві за розвиток та процвітання нашого вишу та країни на площі зібрались професорсько-викладацький склад, працівники, студенти ІФНТУНГ, почесні гості.

До кожного свого Дня народження університет ретельно готується. Цьогорічне святкування не стало винятком. У рамках святкування Дня університету на базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відбулось відкриття Наукового містечка «Нова Енергія» повноцінного навчально-тренінгового комплексу для дітей, молоді, дорослих та людей похилого віку. Урочисто відкрити Наукове містечко випала честь ректору ІФНТУНГ, академіку НАН України Євстахію Крижанівському, голові Івано-Франківської обласної ради Олександру Сичу, заступнику міського голови Івано-Франківська Богдану Білику та директору НДІ НГЕ і Е ІФНТУНГ й керівнику проекту "Нова енергія" Максиму Карпашу, який презентував проект присутнім, розповідав про його цілі, завдання, перспективи.

Крім того, цьогорічний День університету ознаменувався відкриттям в Інституті інформаційних технологій (ІІТ, директор – доц. Чигур І. І.) двох навчально-дослідницьких лабораторій при кафедрі інформаційно-телекомунікаційних технологій та систем (ІТТС, зав. кафедри – проф. Заміховський Л. М.):  автоматизованих систем керування та промислових телекомунікацій «Phoenix-Contact» та Smart-технологій на базі обладнання фірми «Хоневелл» («Honeywell»). На відкритті лабораторій були присутні гості від ТОВ «Phoenix-Contact в Україні» – Катерина Літвінко (менеджер з маркетингу) та Роман Малик (регіональний представник компанії), ТОВ «Хоневелл Україна»  –  Трокоз Г. А. (заст. генерального директора компанії), від «Укртрансгаз» – Назаренко І. В. (директор департаменту автоматизації і зв’язку).  Крім того, доцент кафедри ІТТС Зікратий С. В. представив перший в Україні пілотний проект «ІТ-Академія», створений на базі кафедри  інформаційно-телекомунікаційних технологій та систем на основі підписаного Меморандуму про співпрацю між ІФНТУНГ та корпорацією «Microsoft».

В рамках урочистостей до Дня університету відбувся Круглий стіл з нагоди 40-річчя кафедри менеджменту і адміністрування (МіА, зав. кафедри – Полянська А. С.) Інституту економіки та управління в нафтогазовому комплексі (ІНЕУ). Ця важлива подія зібрала викладачів, ветеранів кафедри, студентів та випускників спеціальності «Менеджмент». Серед питань обговорення – становлення, потенціал та перспективи розвитку кафедри, її роль та позиція у процесах трансформування ринку освітніх послуг в Україні. Історію кафедри, її досягнення представила завідувач кафедри менеджменту і адміністрування Полянська А. С., яка відзначили позитивну динаміку розвитку кафедри, яка сьогодні нараховує у своїх лавах трьох докторів економічних наук з 12, які працюють в університеті. Вона також відзначила, що в їхніх стінах виросла наукова школа, яку презентуватиме її керівник – Петренко В. П. З привітальним словом до ювілярів звернувся ректор ІФНТУНГ Крижанівський Є. І. Він говорив про важливість управління в нафтогазовій галузі, подякував за результати праці, побажав подальших звершень та нагородив кафедру грамотою за багаторічну успішну роботу. Естафету поздоровлень перейняла директор ІНЕУ – проф. Гораль Л. Т., відзначивши вміння кафедри розвиватись, швидко переорієнтовуватись з регіональних проблем на галузеві. З її рук Полянська А. С. отримала для кафедри відзнаку від ІНЕУ за високі досягнення в науці та підготовці фахівців з управління.

На Круглому столі виступили проректори з науково-педагогічної роботи Дзьоба О. Г. та  Мандрик О. М., проф. Витвицький Я. С., проф. Лапко О. О., проф. Петренко В. П., проф. Устенко А. О., випускники та студенти спеціальності «Менеджмент». Ветерани, працівники кафедри менеджменту та адміністрування, кращі студенти були відзначені грамотами. Засідання пройшло у теплій обстановці і завершилось святковим концертом. До 40-річчя кафедри МіА НТБ ІФНТУНГ організувала книжково-інформаційну виставку праць науковців кафедри.

Інформація оновлюється.