ІФНТУНГ активно долучається до розвитку міста

На виконання рішення Івано-Франківської міської ради «Про затвердження Положення про конкурсний відбір стартапів для реалізації у місті Івано-Франківську» 12 квітня відбувся конкурс найкращих винаходів та ідей для покращення життя міста та його мешканців. Відбір спрямований на поглиблення співпраці органів місцевого самоврядування та молодих підприємців, а також створення Фонду підтримки перспективних проектів.

Учасники відбору представили 15 різноманітних ідей, завданням яких є розв’язання актуальних проблем розвитку місцевого самоврядування та діяльності інститутів громадянського суспільства.

Від Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу було представлено три проекти:

▪ «Розробка програми для аналізу фінансового стану підприємства та надання рекомендацій з його вдосконалення»

▪ «Налагодження серійного виробництва приладу для контролю теплоти згоряння природного газу GAS-Hi-Q»

▪ «Створення архітектурної школи для учнів молодших та середніх класів на базі ІФНТУНГ»

Загалом, у конкурсному відборі були представлені роботи за такими пріоритетними напрямами: - розбудова бізнес інфраструктури; - розвиток малого та середнього бізнесу; - залучення інвестицій; - розвиток пріоритетних сфер економіки міста; - розвиток туризму; - просторовий розвиток і привабливий зовнішній вигляд міста; - підвищення енергоефективності та впровадження альтернативних джерел енергії; - модернізація комунальної інфраструктури міста; - розвиток інфраструктури дозвілля та відпочинку; - розвиток транспортної інфраструктури міста; - відкрите та ефективне врядування; - активна громада; - безпека та правопорядок; - інноваційна наука; - якісна освіта; - доступна медицина та різнопрофільне культурне середовище.

Конкурсна комісія, серед членів якої проректор з науково-педагогічної роботи, проф. Карпаш М.О., оцінить перспективу проектів й обере найкращі ідеї, реалізація яких відбудеться за кошти міського бюджету.

Остаточні результати відбору оголосять 17 квітня.

З детальними умовами проведення Конкурсу можна ознайомитись за посиланнями:

- Положення про конкурсний відбір стартапів для реалізації у місті Івано-Франківську

- Рішення міської ради «Про внесення змін до Положення про конкурсний відбір стартапів для реалізації у місті Івано-Франківську»