Студент інституту нафтогазової інженерії Франке Франсішко Мпуаті Ранке зайняв ІІІ місце у Конкурсі на найкраще фото, відеокліп чи слоган

Студент групи НСіа-14-2 інституту нафтогазової інженерії Франке Франсішко Мпуаті Ранке зайняв ІІІ місце у Конкурсі на найкраще фото, відео чи слоган про навчання в Україні. Цей конкурс разом організували і провели Міністерство освіти і науки України та Український державний центр міжнародної освіти. Оцінювала надіслані роботи іноземців комісія:
- заступник Міністра освіти і науки України Роман Греба;
- начальник Управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Міністерства освіти і науки України Ганна Новосад;
- директор ДП “Український державний центр міжнародної освіти” Олена Шаповалова;
- народний депутат України, голова підкомітету з питань освіти Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Тарас Кремінь;
- ректор Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна Віль Бакіров;
- ректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка Леонід Губерський;
- ректор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Ігор Цепенда;
- голова Громадської ради при Міністерстві освіти і науки України Євген Кудрявець.
19 січня 2018 року у приміщенні МОНУ відбулася церемонія нагородження, на якій заступник Міністра освіти і науки України Роман Греба, в.о. начальника управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Любов Щітка, а також директор УДЦМО Олена Шаповалова вручали грамоти та подарунки переможцям. Церемонія закінчилася спільним обідом, де студенти-іноземці обговорювали питання навчання і проживання в Україні.