Студентці ІНЕУ призначено академічну стипендію імені М. С. Грушевського

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 1574 від 8 грудня 2017 року студентці ІнЕУ ІФНТУНГ Шандерик Камілі (ФН-15-1) призначено  академічну стипендію імені М. С. Грушевського для студентів і аспірантів вищих навчальних закладів на І семестр 2017/2018 навчального року. До слова, ця стипендія призначається студентам, які   найбільше відзначилися в навчальній та науковій роботі.

За інформацією інституту економіки та управління у нафтогазовому комплексі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, Каміла Шандерик, яка навчається за напрямом підготовки «Фінанси і кредит», утримує найвищий рейтинг – середній бал за весь період навчання складає 5,00. Крім того, її характеризують як дисципліновану та відповідальну студентку, яка  систематично та глибоко оволодіває знаннями, практичними навичками зі спеціальності. Сама Каміла зізнається, що «на цей час   основним моїм інтересом є навчання та все, що пов’язане з моєю спеціальністю «Фінанси і кредит». Останнім і, поки що, першим, моїм дослідженням стало пенсійне забезпечення – тема роботи: «Асиметрія і проблематика механізму фінансування пенсійного забезпечення». Вона любить працювати в команді, дослухається до думок інших. Однак, у принципових розбіжностях покладається на свою думку.

В ІнЕУ також кажуть, що вона активна учасниця студентських наукових конференцій, життя групи та університету. Користується повагою серед викладачів та студентів.

 Вітаємо Камілу Шандерик з призначенням академічної стипендії, яка є гідною оцінкою її розуму, працелюбності, наполегливості та завзяття! 

News category: 
Українська