Студентка ІФНТУНГ серед призерів Міжнародного мовного конкурсу ім. Петра Яцика

Високий інтелектуальний рівень студентів  Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу оцінило журі підсумкового етапу ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Цьогоріч студентка І курсу Аліна Криховецька ( Інститут гуманітарної підготовки та державного управління, спеціальність  «Філологія») посіла ІІІ місце на загальнонаціональному етапі Конкурсу.

Журі перевірило 941 роботу з завданнями, підготовленими Міжнародним благодійним фондом «Ліга українських меценатів», виконану переможцями ІІІ етапу ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика – учнями, студентами ЗВО І-ІV рівнів акредитації та професійно-технічних навчальних закладів з усіх областей України та м. Києва, а також школярами українських діаспор за кордоном.

Вітаємо Аліну Криховецьку, а також  її наставницю – завідувача кафедри філології та перекладу, проф. Когут О. В., з заслуженою перемогою у престижному конкурсі знавців української мови. Ми впевнені, що ця звитяга посяде гідне місце серед успішних трофеїв університету та мотивуватиме студентів розширювати свій кругозір і плекати рідну мову. Знай наших!  

Довідково. Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика – престижний мовний марафон, який об’єднує знавців української мови з багатьох країн, сприяє піднесенню престижу рідної мови в Україні та утвердженню її державного статусу.

Українська