Плідна співпраця ІФНТУНГ з міською владою

20 грудня 2017 року урочистим врученням сертифікатів та свідоцтв завершились 2-місячні курси навчання з основ програмування для учасників АТО та членів їх сімей, а для осіб пенсійного віку, власників картки івано-франківця – з азів комп’ютерної грамоти. На церемонії вручення, яка відбувалась у Центрі розвитку підприємництва «Бізнес-Інкубатор» Інституту економіки та управління в нафтогазовому комплексі ІФНТУНГ, були присутні: міський голова Руслан Марцінків, проректор з нуково-педагогічної роботи університету, проф. Олег Дзьоба, завідувач кафедри маркетингу і контролінгу, проф. Перевозова І. В. та викладачі кафедри, завідувач центру розвитку підприємництва «Бізнес-Інкубатор» Бережницька У. Б., слухачі, гості.

Навчальний курс «Основи програмування» для ветеранів та учасників АТО, а також членів їх сімей, впроваджується в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу  не вперше. Організатори відзначають високу активність і потребу таких заходів для цієї категорії населення, оскільки вони сприяють соціальній адаптації учасників та підвищенню їхніх можливостей при працевлаштуванні. «Це добра справа, що, безперечно, заслуговує уваги», – відмітив проректор з науково-педагогічної роботи ІФНТУНГ, проф. Дзьоба О. Г., який привітав слухачів з успішним завершенням навчання.  

У програмі курсу з загальним обсягом 216 годин передбачено вивчення двох дисциплін: «Основи програмування» (144 години) та «Операційні системи» (72 години). 22 слухачі проходили навчання у Центрі розвитку підприємництва «Бізнес-Інкубатор» ІнЕУ ІФНТУНГ на безоплатній для учасників основі.

Паралельно в Бізнес-інкубаторі стартував пілотний проект, який започаткував нову для міста традицію – навчання з основ комп’ютерної грамоти мешканців міста Івано-Франківська – осіб пенсійного віку, власників картки івано-франківця. Програма навчання передбачала вивчення таких тем: 1) Основи користування комп’ютером; 2) Фінансово-комп’ютерна інтеграція; 3) Е-урядування. Обсяг курсу – 144 години, кількість учасників – 18.  

Обидва курси навчання – це результат підтримки  міської влади та плідної діяльності у рамках  Договору про співпрацю, укладеного між Виконавчим комітетом Івано-Франківської міської ради та Івано-Франківським національним технічним університетом нафти і газу.

News category: 
Українська