Міжнародний паливний конгрес 2019 розпочав свою роботу!

15 жовтня в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу стартував Міжнародний паливний конгрес, організований Івано-Франківським студентським відділенням SPE (Спілка інженерів-нафтовиків ( (від англ. "SPE" - "Society of Petroleum Engineers") – міжнародне об’єднання вчених, інженерів, менеджерів, спеціалістів і студентів, кожен з яких має безпосереднє відношення до нафтогазової галузі) та Інститутом нафтогазової інженерії за підтримки USAID Проект «Енергетична безпека».

Відзначимо, що Міжнародний паливний конгрес – це непересічна й масштабна подія на теренах нашої держави. Показово, що вже не перший раз він проходить саме в ІФНТУНГ. Загалом, міжнародний нафтогазовий форум спрямований на те, щоб дати можливість активним учасникам SPE, молодим науковцям і студентам, які навчаються за спеціальностями нафтогазового спрямування, продемонструвати свої ідеї щодо вирішення ключових питань у галузі, ознайомитись із передовим досвідом професіоналів й обмінятись знаннями і навиками.

Привітав учасників Конгресу у стінах ІФНТУНГ і побажав плідної роботи перший проректор університету Олег Мандрик: «Ознайомлення з новітніми прогресивними технологіями в нафтогазовій галузі забезпечить підвищення професійних навиків молодих фахівців задля вирішення завдань енергетичної безпеки держави». З вітальним словом до присутніх також звернулись почесні гості - старший радник з питань енергетики офісу енергетичного розвитку USAID Шукру Богут і регіональний директор SPE Центральної та Східної Європи Жан-Марк Дюма.

До роботи Конгресу залучені представники з 9 ЗВО України, 4 іноземних університетів і 16 провідних компаній галузі. Загалом, у заході беруть участь більше 100 професіоналів SPE Польщі, Румунії, Туреччини, Лівану, Камеруну, Єгипту, які впродовж Конгресу будуть ділитись своїм досвідом з впровадження інновацій в галузі, досягнення професійного росту та реалізації амбітних планів.

Програма Міжнародного паливного конгресу 2019 передбачає низку заходів: презентація діяльності студентських відділень SPE України, Польщі, Румунії, Туреччини; презентації провідних нафтогазових компаній України та сервісних зарубіжних компаній, які працюють на ринку нашої держави; панельні дискусії професіоналів, молодих науковців і студентів на туми: «Стратегія розвитку нафтогазової галузі», «Start UP в нафтогазовій галузі»; змагання учасників за призи на двох секціях: Paper and Poster Contest.

Спонсори Конгресу – провідні компанії галузі: Schlumberger Services Ukraine, Укрнафта, ТОВ «Геосинтез ІНЖЕНІРІНГ», ТОВ «Endeavour», ТОВ «ДТЕК НАфтогаз», а партнери – АТ «УкрГазВидобування» й ПАТ «Укрнафта».

Робота Міжнародного паливного конгресу триватиме до 17 жовтня.
Інформація буде оновлюватись.

 

Українська