Звітно-виборна конференція Профспілки працівників ІФНТУНГ

В Актовій залі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу 28 березня відбулась ХХІ звітно-виборна конференція Профспілки працівників ЗВО.

Як передбачає регламент, для забезпечення належної роботи конференції були обрані робочі та керівні органи. До складу президії увійшли: ректор, проф. Є.І. Крижанівський, проф. Ф.В. Козак, голова Івано-Франківської обласної організації профспілки працівників освіти і науки М.М. Габорак. Головуючим на засіданні обрано проф. Ф.В. Козака.

 

На розгляд конференції були винесені такі питання порядку денного:

 

 

› Звіт про роботу профспілкового комітету ППО ІФНТУНГ за період з 29 березня 2013 р. по 28 березня 2018 р. (Доповідач: голова профкому, проф. М.М. Дранчук).

› Звіт про роботу ревізійної комісії (Доповідач: проф. В.К. Орлова).

› Вибори голови Первинної профспілкової організації.

› Вибори профспілкового комітету Первинної профспілкової організації.

› Вибори ревізійної комісії.

› Вибори делегатів до складу обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки України.

› Різне.

У рамках заходу, присутні заслухали звіт голови Первинної профспілкової організації університету проф. М.М. Дранчука про роботу Профспілки за основними напрямами діяльності. Доповідаючи, Мирослав Михайлович зазначив, що період, за який звітує профспілковий комітет, був одним з найскладніших як в історії незалежної України, так і в діяльності Профспілки працівників освіти і науки України та її структурних ланок, в тому числі профкому працівників ІФНТУНГ. За словами голови Профспілки, кризові явища в суспільно-політичному житті держави супроводжуються нестабільною економічною ситуацією, інфляційними процесами та загальним подорожчанням життя, протистоянням російській агресії в Криму, бойовими діями на сході України, значними людськими жертвами.

У такий складний для України час потрібно консолідувати зусилля всіх інституцій громадянського суспільства для стабілізації ситуації в країні. У зв'язку з цим Профспілка працівників освіти і науки України, а також Первинна профспілкова організація ІФНТУНГ зосередили свою діяльність на захисті прав, збереженні та розширенні соціальних гарантій.

Протягом звітного періоду ППО ІФНТУНГ працювала над вирішенням соціально-економічних проблем: підвищенням соціального статусу науково-педагогічних, педагогічних, наукових та інших працівників, покращенням матеріального становища, охороною здоров'я, забезпеченням належних умов праці, наданням якісних освітніх послуг, професійним зростанням тощо.  

Після ґрунтовного обговорення, роботу ППО ІФНТУНГ за звітній період було визнано задовільною.

За результатами голосування на наступні п’ять років головою Первинної профспілкової організації ІФНТУНГ обрано Олександра Вікторовича Білоцького — доцента кафедри публічного управління та адміністрування Інституту гуманітарної підготовки та державного управління.

Загалом ХХІ звітно-виборча конференція Профспілки працівників ІФНТУНГ відбулася конструктивно, виважено, компетентно та на високому організаційному рівні.

Щиро вітаємо новообраного голову ППО ІФНТУНГ, бажаємо невтомної наснаги, оптимізму та успіхів у роботі!

Українська