Збори трудового колективу ІФНТУНГ

27 грудня 2017 року в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу відбулись останні у 2017 році збори трудового колективу. Присутні делегати заслухали звіт ректора ІФНТУНГ, проф. Крижанівського Є. І. «Про виконання контракту з Міністерством освіти і науки України в 2017 році», звіт ректора та голови профспілкового комітету університету Дранчука М. М. «Про виконання колективного договору в 2017 році», які одноголосно затвердили. Ректор також поділився своїми оптимістичними планами на прийдешній рік.

Збори також затвердили зміни та доповнення  до Статуту університету,  які представив провідний юрисконсульт ІФНТУНГ. Вони мають привести деякі положення діяльності вишу у відповідність до нового Закону України «Про освіту».

Крім того, на зборах розглядали житлові питання, затверджували квоти представництва та особового складу делегатів конференцій трудового колективу університету у 2018 році, погодили комплексні заходи з охорони праці та безпеки життєдіяльності на 2018/2019 рр.

На делегатів зборів чекала також приємна несподіванка: до Новорічних та Різдвяних свят їх привітав яскравим дійством, колядами та щедрівками  Центр культури і дозвілля студентів.

News category: 
Українська