Добро в наших серцях

Студенти інженерно-екологічного інституту ІФНТУНГ є членами автоклубу Smotra.if, який організовує благодійні автопробіги. Основною метою цих поїздок є подарувати тепло, радість, увагу діткам, яким цього не вистачає у свята та повсякденному житті. До благодійної акції вдруге долучились студенти груп ДМ-14-1,2, Б-14-1 та ТУ-17-1 та викладачі ІЕІ.

В Івано-Франківську була сформована автоколона, яка вирушила до  Рогатинської спеціальної загальноосвітньої школи–інтернату. Там завжди тепло і радісно зустрічають гостей дітки та директор Михайло Яремків. Студенти приїхали до діток з подарунками, які надзвичайно їх порадували. Студенти мали можливість побачити як живуть діти. Самі вихованці провели для гостей екскурсію, показали  класи та майстерні, де вони навчаються та майструють. На завершення вони подарували власні роботи з бісеру, паперу, гіпсу.

У радісній атмосфері відбувся  святковий концерт, підготовлений учнями, який закінчився домашнім чаюванням, іграми та теплою бесідою. Студенти та викладачі поділились враженнями від поїздки, що тут вони відчули себе сильною командою, яка вчить допомагати один одному та заряджає міцним духом підростаючих малят: «Коли повертаєшся з такої зустрічі, то наповнюєшся добротою й радістю на весь наступний рік».

Дирекція ІЕІ дуже вдячна усім студентам та викладачам інституту, які долучились до благодійної акції. Окрема подяка кураторам акції від інженерно-екологічного інституту – Івану Стелізі та Ілоні Бойчук.