В ІнЕУ урочисто вручили дипломи випускникам 2018 року

В актовій залі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу 6 липня зібралися викладачі, випускники, батьки, студенти та шановані гості з нагоди урочистої церемонії вручення дипломів за освітньо-кваліфікаційним рівнем "Бакалавр" студентам-випускникам Інституту економіки та управління у нафтогазовому комплексі зі всіх спеціальностей денної та заочної форм навчання: "Економіка підприємства"; "Облік і аудит"; "Фінанси і кредит"; "Менеджмент"; "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність".

Це свято уже стало доброю традицією в ІнЕУ, яка об’єднує спогади, мрії, сподівання, приємні та світлі почуття водночас, адже позаду — студентські будні, свята, екзамени та заліки, а попереду — реалізація себе як провідного фахівця.

З напутнім словом до випускників, батьків та професорсько-викладацького складу звернулись: директор ІнЕУ, проф. Гораль Л.Т., директор департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури Івано-Франківської ОДА Табанець Ж.П., генеральний директор ТОВ "Надія" Бойко М.М., священник Церкви Св. Ольги і Володимира о. Володимир., проректор з наукової роботи, проф. Чудик І.І., який відзначив кращих студентів ІнЕУ за успішне навчання грамотами та завідувач кафедри економіки підприємства, проф. Данилюк М.О. Усі побажали випускникам міцного здоров’я, успіхів, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів, а також вагомих здобутків на шляху досягнення омріяних вершин у їхній майбутній діяльності.

Приємною несподіванкою для випускників стало запрошення кращих студентів ІнЕУ на роботу у ТОВ "Надія", яке отримали: Капущак Анастасія, Перевозова Дарія, Гребінник Олег, Бутковський Арсен, Курилюк Оксана.

Професорсько-викладацький склад університету та інституту впевнені, що сьогодні випускається у доросле життя майбутня управлінська еліта, найкращі спеціалісти, які будуть працювати на благо України та стануть провідними фахівцями у галузі.

Вітаємо випускників, бажаємо впевненості та наполегливості у досягненні своїх цілей, а також чекаємо на навчанні в магістратурі у новому навчальному році!