Відбулось урочисте засідання Вченої ради ІФНТУНГ

20 вересня 2017 року в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу відбулось урочисте засідання Вченої ради з нагоди відзначення його 50-ліття. В Актовій залі ІФНТУНГ зібрались викладачі та працівники університету, високі гості. Розпочали засідання ректор університету, повний кавалер ордену «За заслуги», академік НАН України, Заслужений діяч науки і техніки, лауреат Державної премії в галузі науки і техніки Крижанівський Є. І. та вчений секретар, доцент Процюк В. Р.

У своєму виступі-презентації ректор розповів про історію становлення вишу, його досягнення в освітній, науковій та міжнародній діяльності на сучасному етапі, випускників, партнерів та плани на майбутнє. Він подякував усім, хто долучився до розвитку університету, а також міністерствам, органам центральної та місцевої влади, керівникам галузевих структур –  за підтримку і допомогу, ректорам Івано-Франківського національного медичного університету та Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника, Івано-Франківського університету права ім. Короля Данила Галицького – за плідну співпрацю.

На адресу університету пролунало чимало привітань від гостей та партнерів. Щирі слова привітання пролунали від заступника Міністра освіти і науки України з питань вищої освіти і євроінтеграції Юрія Рашкевича, очільника Івано-Франківської ОДА Гончарука О. Р., голови Івано-Франківської обласної ради Сича О. М., міського голови Івано-Франківська Марцінківа Р. Р., ректорів Івано-Франківського національного медичного університету, проф. Рожка М. М. та Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника, проф. Цепенди І. Є, Національного університету "Львівська політехніка" проф. Бобала Ю. Я., Івано-Франківського університету права ім. Короля Данила Галицького Луцького А. І. й багатьох інших. До ювілею університет отримав багато подарунків: від ПНУ ім. В. Стефаника університет отримав музичний дарунок у виконанні квартету бандуристів «Ґердан», а від ІФНМУ – пісню «Не забудь» у виконанні студентів.    

За великий особистий внесок у становлення та розбудову ІФНТУНГ та з нагоди 50-літнього ювілею були нагороджені медалями, нагрудними знаками та грамотами ІФНТУНГ керівники, викладачі, працівники та ветерани університету. Крім того, високими нагородами різних рівнів були нагороджені директори інститутів, керівники вишу.

Засідання продовжив святковий концерт, підготовлений Центром культури і дозвілля студентів ІФНТУНГ, в якому були задіяні студенти танцювальних і вокальних колективів університету. Прекрасні пісні та запальні танці створили піднесену атмосферу. 

Особлива подяка незмінній талановитій ведучій, доценту кафедри  історії та політології Наталії Концур, яка розпочинала і вела всі урочистості з відзначення 50-ліття ІФНТУНГ. 

News category: 
Українська