Викладачі кафедри обліку і аудиту — учасники IFRS Forum: «На шляху до якісної звітності за МСФЗ»

Вчора, 12 квітня, у залі засідань Львівської міської ради відбувся регіональний тематичний IFRS Forum Ukraine: «На шляху до якісної звітності за МСФЗ». Захід організований Федерацією професійних бухгалтерів і аудиторів України за участі Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, а також Міністерства фінансів України.

Мета Форуму полягає в інформуванні керівництва та представників фінансових служб акціонерних товариств про нормативно–правові вимоги щодо розкриття інформації, форм звітності, надання практичних порад, а також висвітлення найактуальніших питань, які виникають під час практичного застосування МСФЗ.

У Форумі взяли участь керівники товариств, фінансові менеджери, головні бухгалтери, аудитори, відповідальні за складання та подання фінансової звітності за МСФЗ, викладачі університетів та провідні фахівці у цій сфері.

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу також був представлений на Форумі. Від університету у заході взяли участь викладачі кафедри обліку і аудиту Інституту економіки та управління в нафтогазовому комплексі: проф. Орлова В.К., завідувач кафедри, доц. Кафка С.М., доц. Хома С.В. та асист. Степанюк О.С.

На Форумі обговорювалися регуляторні вимоги щодо виконання Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» зі змінами та доповненнями на 01.01.2018 р. Наталія Вовчук — офіційний представник Міжнародної сертифікаційної програми СІМА в Україні, визначила нові форми звітності згідно Глобальних Стандартів управлінського обліку GMAP. Про останні зміни та доповнення до МСФЗ актуалізувала проф. Світлана Зубілевич — голова Комітету ФПБАУ з питань професійної освіти та сертифікації. Також на Форумі значний інтерес викликали доповіді щодо особливостей складання фінансової звітності в 2018 році та перспектив регулювання бухгалтерської професії в Україні.