Архівні фото ІФНТУНГ: як навчались студенти сімдесятих

Відділ інформації та зв’язків з громадськістю Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу продовжує знайомити університетську спільноту, студентів та містян з архівними світлинами ІФНТУНГ 70-80-х років минулого століття, що віддзеркалюють піввікову історію вишу. Цього разу до Вашої уваги фото робочих моментів навчального процесу, наукових досліджень, практик, працівників, які цю історію творили. Колекція фотографій, яку вдалось відшукати в Центральному державному кінофотофоноархіві України імені Г. С. Пшеничного (ЦДКФФА України ім. Г. С. Пшеничного), це –  унікальна пам’ятка про науковців, працівників ІФІНГ тих років, які наполегливою титанічною щоденною працею піднімали виш та примножували його авторитет і славу.

Висловлюємо щиру подяку університетському архіву, працівники якого допомогли встановити необхідні дані про колишніх працівників, що дало змогу внести відповідну інформацію про них до архівних фото.