Університет

День університету в ІФНТУНГ

20 вересня 2014 року в ІФНТУНГ відзначали День університету – свято спілкування, єдності та усвідомлення спільних здобутків.

Посвята в нафтовики студентів Інституту нафтогазової інженерії

12 вересня 2014 року на площі перед головним корпусом ІФНТУНГ відбулась урочиста церемонія посвяти в нафтовики студентів інституту нафтогазової інженерії. Дійство приурочене до відзначення професійного свята Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості.

Спорт — це актуально у будь-якому віці!

У місті Дніпро відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед ветеранів, у якому взяли участь працівники Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

В ІнЕУ урочисто вручили дипломи випускникам 2018 року

В актовій залі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу 6 липня зібралися викладачі, випускники, батьки, студенти та шановані гості з нагоди урочистої церемонії вручення дипломів за освітньо-кваліфікаційним рівнем "Бакалавр" студентам-випускникам Ін

В ІФНТУНГ професор із США Скот Боуел прочитав лекцію на тему "Передовий досвід проектування та впровадження заводнення"

В Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу 25.06 в конференц-залі бібліотеки  фахівець з 36-річним досвідом роботи в нафтогазовій сфері, професор Скот Боуел  прочитав цікаву лекцію на тему "Передовий досвід проектування та впровадження заводнення".

В ІФНТУНГ представники МОН та ЗВО Західної України обговорили вступну кампанію 2018

Напередодні майбутньої вступної кампанії Міністерство освіти і науки України ініціювало проведення серії регіональних нарад стосовно актуальних питань вступу абітурієнтів на навчання до закладів вищої освіти.

Розширення форм співпраці в освітній та науковій галузях — результати візиту в КНР

Численні зустрічі з представниками бізнес-установ та науково-освітніх закладів, конференції з пошуку талантів та проектів, домовленості щодо реалізації спільних наукових досліджень, академічних обмінів, наукових проектів, підписання угод про подвійні дипломи з китайськими університетами — все це результати офіційного візиту у Китайську Народну Республіку  проректора з науково

ІФНТУНГ та "Асоціація міст України" підписали Меморандум про співпрацю

В Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу відбулась важлива подія регіонального масштабу — підписання Меморандуму про співпрацю з Івано-Франківським регіональним відділенням Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування "Асоціація міст України".