Університет

День університету в ІФНТУНГ

20 вересня 2014 року в ІФНТУНГ відзначали День університету – свято спілкування, єдності та усвідомлення спільних здобутків.

Посвята в нафтовики студентів Інституту нафтогазової інженерії

12 вересня 2014 року на площі перед головним корпусом ІФНТУНГ відбулась урочиста церемонія посвяти в нафтовики студентів інституту нафтогазової інженерії. Дійство приурочене до відзначення професійного свята Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості.

Президент України відвідав ІФНТУНГ

Фізкультпривіт від ІФНТУНГ!

На службі енергонезалежності держави

Коли час працює на вас

Фахівці університету сконструювали власний 3D принтер

Генерувати нові технології, створювати нові пристрої та готувати фахівців, які впевнено працюватимуть з новітніми технологіями – одне із важливих завдань Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

А навчання – за розкладом

Як виглядає сьогодні оновлений стадіон ІФНТУНГ?

Знайомтесь з реконструйованим в рамках реалізації програми «Велике будівництво»  стадіоном спорткомплексу ім.Гемби А.П. Івано-Франківського національного технічного