Університет

День університету в ІФНТУНГ

20 вересня 2014 року в ІФНТУНГ відзначали День університету – свято спілкування, єдності та усвідомлення спільних здобутків.

Посвята в нафтовики студентів Інституту нафтогазової інженерії

12 вересня 2014 року на площі перед головним корпусом ІФНТУНГ відбулась урочиста церемонія посвяти в нафтовики студентів інституту нафтогазової інженерії. Дійство приурочене до відзначення професійного свята Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості.

Як запалити зірку мрії

Четвертий День народження

Посилення викладання та навчання - стратегічна мета розвитку вищої освіти!

Забезпечення якості вищої освіти зараз є світовим трендом. Для нашої держави не менш важливим є розбудувати свою систему забезпечення якості вищої освіти. Основне місце в цьому напрямі займає викладання й навчання в університетах. Наш заклад вищої освіти завжди підтримував якісні зміни в освітній сфері.

Навчання… як найкращий подарунок

Цю дату наразі не знайдеш в українському календарі професійних свят – на наших теренах воно ще не вкорінилося. Але у світі широко відзначають Міжнародний день економіста.

В ІФНТУНГ навчали експертів з акредитації освітніх програм

В Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу стартував дводенний тренінг для експертів з акредитації освітніх програм за участі заступника голови Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти (НАЗЯВО) та тренера Бутенка А.

Міжнародний паливний конгрес 2019 розпочав свою роботу!

15 жовтня в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу стартував Міжнародний паливний конгрес, організований Івано-Франківським студентським відділенням SPE (Спілка інженерів-нафтовиків ( (від англ.

Проходження підвищення кваліфікації

Викладачі університету, в тому числі представник кафедри туризму Побігун О.В., пройшли підвищення кваліфікації в процесі участі у семінарі-тренінгу «Відповідальне партнерство. Бізнес та Освіта у контексті сталого розвитку», що відбувся 4 жовтня 2019 року в м. Київ. Організаторами виступили Програма розвитку ООН в Україні, Українська Асоціація з розвитку менеджменту та бізнес-освіти, «Мережа Глобального договору в Україні».

Врода + інтелект = Міс Переклад

Ось тепер усім жартівникам, які кажуть, ніби в житті доводиться обирати, з ким разом бути – з красивими чи розумними, можна сміливо відповідати: треба бути разом зі студентами кафедри філології та перекладу ІФНТУНГ. Адже це означає 2 в 1: врода + інтелект!