Університет

День університету в ІФНТУНГ

20 вересня 2014 року в ІФНТУНГ відзначали День університету – свято спілкування, єдності та усвідомлення спільних здобутків.

Посвята в нафтовики студентів Інституту нафтогазової інженерії

12 вересня 2014 року на площі перед головним корпусом ІФНТУНГ відбулась урочиста церемонія посвяти в нафтовики студентів інституту нафтогазової інженерії. Дійство приурочене до відзначення професійного свята Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості.

З нагоди Дня Гідності та Свободи в ІФНТУНГ зібралось віче

21 листопада 2017 року в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу біля пам’ятного знаку полеглим студентам ІФНТУНГ – воїнам АТО розпочалось віче з нагоди Дня Гід

Університет взяв участь у ІІ Міжнародній спеціалізованій виставці «НАФТОГАЗЕКСПО – 2017»

7-9 листопада 2017 в Києві у Міжнародному виставковому центрі – найбільшій виставковій споруді України, за підтримки Міністерства енергетики та вугільної промисловості України та Державної служби геології та надр України відбулася ІІ Міжнародна спеціалізована виставка «

Рахунки для оплати

Кафедра військової підготовки урочисто відзначила День захисника України

14 жовтня 2017 року вся країна відзначала День захисника України – свято оборонців та визволителів рідної землі на всіх етапах її історії, наших мужніх військових, захисників незалежності і територіальної цілісності України.

Генеральний прокурор вражений досягненнями ІФНТУНГ

10 жовтня 2017 року в рамках робочого візиту на Прикарпаття Генеральний прокурор України Юрій Луценко у супроводі очільника Івано-Франківської ОДА Олега Гончарука відвідав Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, де зустрівся з ректором ІФНТУНГ, академіком НАН України, проф. Євстахієм Крижанівським  та науковцями університету.

Голова правління ПАТ «Укрнафта» Марк Роллінз підтримав поглиблення співпраці з ІФНТУНГ

З робочим візитом Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу відвідали Голова правління ПАТ «Укрнафта» Марк Роллінз, головний радник Голови правління Гдичинський Б, П.,  персональний помічник Голови правління Чикаленко О. В. та менеджер проектів управління з розвитку персоналу Гедзик Н. М.

Труднощі перекладу: до Всесвітнього дня перекладача

Відомо, що знання іноземних мов стає на сьогоднішній день одним із важливих критеріїв навчального процесу.