Університет

День університету в ІФНТУНГ

20 вересня 2014 року в ІФНТУНГ відзначали День університету – свято спілкування, єдності та усвідомлення спільних здобутків.

Посвята в нафтовики студентів Інституту нафтогазової інженерії

12 вересня 2014 року на площі перед головним корпусом ІФНТУНГ відбулась урочиста церемонія посвяти в нафтовики студентів інституту нафтогазової інженерії. Дійство приурочене до відзначення професійного свята Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості.

Акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми «Туризм» зі спеціальності 242 «Туризм»

В Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу з 12 червня по 14 червня  2019 року працювала експертна комісія з метою проведення первинної акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми «Туризм» зі спеціальності 242 «Туризм» за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти (наказ 254-л від 29.05.2019р.)

Це багато більше, ніж навчання

Відчути на собі атмосферу військових буднів, повправлятися у поводженні зі зброєю і влучності стрільби, продемонструвати рівень стройової підготовки, випробувати себе на силу й витривалість – все це змогли зробити першокурсники Коледжу електронних приладів Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

Доступно про складне: як емоції впливають на економічні рішення

З аншлагом в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу пройшла лекція всесвітньовідомого українського економіста, випускника університету — Романа Шеремети.

Виховати енергетично свідоме покоління

Саме заради цієї шляхетної мети сьогодні, 11 червня, відбулось підписання Угоди про співпрацю між   Івано-Франківським національним технічним університетом нафти і газу та  Департаментом освіти та науки Івано-Франківської міської ради.

Чи реально здолати екологічні проблеми Прикарпаття?

Саме таке питання сьогодні обговорювали студенти екологічних спеціальностей  «Прикладна екологія» та «Екологія» (гр.

В університеті ініціюють створення ключової регіональної лабораторії «Енергоефективні технології, конструкції та матеріали»

В Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу відбувся масштабний семінар-презентація за участю представників майже півсотні провідних будівельних компаній регіону, теплогенеруючих та проектно-монтажних організацій міста та області, що спеціалізуються на проектуванні та монтажі об'єктів теплопостачання, студентів та

Діаманти університету

Тиждень, що розпочався в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу потужною