Університет

День університету в ІФНТУНГ

20 вересня 2014 року в ІФНТУНГ відзначали День університету – свято спілкування, єдності та усвідомлення спільних здобутків.

Українська

Посвята в нафтовики студентів Інституту нафтогазової інженерії

12 вересня 2014 року на площі перед головним корпусом ІФНТУНГ відбулась урочиста церемонія посвяти в нафтовики студентів інституту нафтогазової інженерії. Дійство приурочене до відзначення професійного свята Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості.

Українська

ІФНТУНГ — лідер міжнародної освіти!

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу долучився до роботи  ХХХІІІ Міжнародної спеціалізованої виставки «Освіта та кар’єра – 2018», яка триває 19-21 квітня у Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім».

Українська

ІФНТУНГ активно долучається до розвитку міста

На виконання рішення Івано-Франківської міської ради «Про затвердження Положення про конкурсний відбір стартапів для реалізації у місті Івано-Франківську» 12 квітня відбувся конкурс найкращих винаходів та ідей для покращення життя міста та його мешканців.

Українська

Архітектурне обличчя музею створять студенти ІФНТУНГ

У рамках навчальної дисципліни студенти Інституту архітектури будівництва і туризму Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу підготують ескізні проекти для майбутнього музейного комплексу «Пересильний пункт 1947-1953 рр.»

Українська

Науковці ІФНТУНГ сприяють розвитку ОТГ

В Івано-Франківському центрі розвитку місцевого самоврядування 3 квітня розпочала свою роботу підсумкова конференція «Школи проектного менеджменту», започаткована Агенцією розвитку ОТГ Прикарпаття за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

Українська

В ІФНТУНГ обговорили створення регіонального осередку руху 4.0

Сьогодні у Навчальній науково-дослідній лабораторії апаратно-програмних засобів фірми «SIEMENS» Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відбувся круглий стіл щодо  обговорення створення інноваційної екосистеми промислових хайтек на Прикарпатті.

Українська

Візит почесного професора університету, доктора технічних наук Богдана Будзуляка

22 вересня 2018 року до Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу завітав почесний  професор університету, доктор технічних наук Богдан Володимирович Будзуляк.

Українська

Відкриття комп’ютерного класу «Моделювання режимів експлуатації магістральних трубопроводів та газових мереж»

В рамках 50-річного ювілею в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу відкрито комп’ютерний центр нафтогазових технологій в Інституті нафтогазової інженерії.  Комп’ютерні класи, облаштовані сучасною технікою, відкриті за сприяння колишнього випускника, а сьогодні – почесного професора університету, доктора технічних наук Богдана Будзуляка.

Українська