Університет

День університету в ІФНТУНГ

20 вересня 2014 року в ІФНТУНГ відзначали День університету – свято спілкування, єдності та усвідомлення спільних здобутків.

Посвята в нафтовики студентів Інституту нафтогазової інженерії

12 вересня 2014 року на площі перед головним корпусом ІФНТУНГ відбулась урочиста церемонія посвяти в нафтовики студентів інституту нафтогазової інженерії. Дійство приурочене до відзначення професійного свята Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості.

Вчена рада підбила підсумки 2019/2020 навчального року

Підбиття підсумків карантинно-дистанційного 2019-2020 навчального року перенесли з режиму онлайн в Актову залу університету. Питань назбиралось чимало: адже попереду не лише відпустки та канікули, але й незвична з перенесеними термінами вступна кампанія.

Ключ до успішного бізнесу

Працівники відділу охорони праці склали іспит комісії Державної служби України з питань праці

Як навчались курсанти ІФНТУНГ на карантині?

Про це говоримо зі старшим викладачем, начальником геоінформаційної служби кафедри військової підготовки Івано-Франківського національного

ІФНТУНГ посів 27 місце серед українських ЗВО у наймасштабнішому міжнародному рейтингу U-Multirank

Оприлюднено 2020 World University Rankings – Compare Universities & Colleges (U-Multirank) – багатовимірний рейтинг університетів з усього світу, орієнтований на користувачів. З 2014 року він проводиться під егідою Європейської Комісії консорціумом європейських дослідницьких центрів - Центр політичних досліджень вищої освіти (м.

ІФНТУНГ потрапив до рекордів Івано-Франківська

Так, так, поруч з єдиною в Україні ратушею з позолоченим куполом, найдавнішою (з 1845 року) в Україні лазнею, що досі працює. Таку думку висловив відомий франківський краєзнавець Іван Бондарєв у статті «У реєстрах шукати не варто. Локальні рекорди Івано-Франківська»: