Університет

День університету в ІФНТУНГ

20 вересня 2014 року в ІФНТУНГ відзначали День університету – свято спілкування, єдності та усвідомлення спільних здобутків.

Посвята в нафтовики студентів Інституту нафтогазової інженерії

12 вересня 2014 року на площі перед головним корпусом ІФНТУНГ відбулась урочиста церемонія посвяти в нафтовики студентів інституту нафтогазової інженерії. Дійство приурочене до відзначення професійного свята Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості.

В ІФНТУНГ триває реконструкція спортивного комплексу ім. Гемби А.П.

Як відомо, сьогодні на базі спортивного комплексу ім. Гемби А.П. проводиться  капітальний ремонт футбольного поля.

Спільна нарада науковців ІФНТУНГ та НАН України

Нещодавно в Інституті електрозварювання ім. Є.О. Патона НАН України відбулась спільна нарада науковців Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу та Національної академії наук України з проблемних питань розвитку нафтогазової галузі держави.

Про оновлення корпоративного стилю університету

Для створення нового іміджу Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу в суспільстві та освітньому середовищі нашого закладу вищої освіти, стимулювання притоку студентів,  формування впізнаваності в інформаційному та медіа просторі та інших структурах комунікації, зумовлених статутною діяльністю університету, необхідно заново сформувати та оновити його корпоративн

Про головне в деталях: як співпрацюватимуть ІФНТУНГ та ОТГ

Перше засідання Вченої ради у новому навчальному 2018-2019 році

В конференц-залі НТБ університету нафти і газу 31.08.2018 відбулось перше святкове засідання Вченої ради. На зборах були присутні не тільки члени Вченої ради, але й гості, які прийшли з привітаннями та подарунками.