Університет

День університету в ІФНТУНГ

20 вересня 2014 року в ІФНТУНГ відзначали День університету – свято спілкування, єдності та усвідомлення спільних здобутків.

Посвята в нафтовики студентів Інституту нафтогазової інженерії

12 вересня 2014 року на площі перед головним корпусом ІФНТУНГ відбулась урочиста церемонія посвяти в нафтовики студентів інституту нафтогазової інженерії. Дійство приурочене до відзначення професійного свята Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості.

В університеті вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні

Сьогодні, 20 лютого 2018 року, студенти, викладачі, адміністрація Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу зібрались перед пам'ятним знаком полеглим студентам ІФНТУНГ – воїнам АТО  з нагоди четвертої річниці Героїв Небесної Сотні.

ІФНТУНГ має що запропонувати у сфері дуальної освіти

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу готовий ділитись  стратегіями вишу у сфері дуальної освіти, яка належить сьогодні до пріоритетів  Законів України «Про освіту», «Про вищу освіту», «Про наукову та науково-технічну діяльні

ІФНТУНГ привітав ДЕРЖГЕОНАДРА зі 100-літнім ювілеєм

02 лютого 2018 року Державна служба геології та надр України святкувала 100-літній ювілей з Дня створення геологічної

ІФНТУНГ поділився досвідом впровадження дуальної освіти

У рамках науково-практичного семінару з питань впровадження дуальної освіти, що відбувся наприкінці січня цього року на базі Національного університету водного господарства та природокористування (НУВГП, м.

Студент інституту нафтогазової інженерії Франке Франсішко Мпуаті Ранке зайняв ІІІ місце у Конкурсі на найкраще фото, відеокліп чи слоган

Студент групи НСіа-14-2 інституту нафтогазової інженерії Франке Франсішко Мпуаті Ранке зайняв ІІІ місце у Конкурсі на найкраще фото, відео чи слоган про навчання в Україні.