Студенти

Флеш-моб «Вшануймо Шевченка»

Цьогоріч у ІФНТУНГ одним із заходів до відзначення 203 річниці від Дня народження Великого Кобзаря став флеш-моб «Вшануймо Шевченка», який мав дещо експериментальний характер: студенти-першокурсники інституту нафтогазової інженерії Неля Первак, Артем Щербина, Каріна Саботаж під орудою доцента кафедри філології та перекладу Наталії Веселовської «протестували» респондентів з ве

Першокурсники «в ефірі»

Розпочався новий навчальний рік. Тисячі студентів поміняли звичні уроки та школу на пари і університет. Поступлення у виш – важливий крок у житті кожного, але не менш важливим є прийняття правильного рішення щодо навчального закладу, адже цей вибір формуватиме майбутнє випускника.

Пишемо писанку разом!

Напередодні Великодня українці щоразу по-новому відкривають магію писанки. А в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу з 2013 року вчать це робити й іноземних студентів. Цьогоріч іноземці з Гани, Нігерії, Еквадору, Індії й Іраку вперше вчились власноруч розмалювати традиційні українські Великодні писанки.

Еко-вікторина відбулась в ІФНТУНГ

Україна і НАТО: невійськове співробітництво

Відомий політолог, який уже близько 20 років займається питаннями суспільно-політичної тематики, проректор з наукової роботи Івано-Франківської академії Івана Золотоустого Олег Білоус прочитав лекцію для студентів Іван

Студенти ІФНТУНГ можуть навчатись за програмою німецької економіки для України

Сьогодні, 8 квітня, відбулась зустріч студентів Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу з координатором стипендіальної програми німецької економіки для України від Торгово-промислової палати Андрієм Гончаруком.

Практика — основа формування фахівця високої кваліфікації

Після навчання часто випускники закладів вищої освіти зустрічаються із проблемою пошуку можливостей застосування своїх знань і вмінь на практиці. Варто погодитись з тим фактом, що знайти роботу молодому фахівцю, який тільки отримав диплом, дуже складно, адже в нього немає практики.

Танець – стиль життя

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу славиться не тільки своєю науково-дослідною та освітньою діяльністю, але й художньою самодіяльністю, високий рівень якої забезпечує Центр культури і дозвілля студентів.