Студенти

Флеш-моб «Вшануймо Шевченка»

Цьогоріч у ІФНТУНГ одним із заходів до відзначення 203 річниці від Дня народження Великого Кобзаря став флеш-моб «Вшануймо Шевченка», який мав дещо експериментальний характер: студенти-першокурсники інституту нафтогазової інженерії Неля Первак, Артем Щербина, Каріна Саботаж під орудою доцента кафедри філології та перекладу Наталії Веселовської «протестували» респондентів з ве

Першокурсники «в ефірі»

Розпочався новий навчальний рік. Тисячі студентів поміняли звичні уроки та школу на пари і університет. Поступлення у виш – важливий крок у житті кожного, але не менш важливим є прийняття правильного рішення щодо навчального закладу, адже цей вибір формуватиме майбутнє випускника.

Визначились переможці стипендіальної програми ПАТ «Укрнафта»

12 вересня 2017 року  в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу відбулося засідання конкурсної комісії з призначення стипендії ПАТ «Укрнафта» відповідно до Положення про стимулювання кращих студентів університету ПАТ «Укрнафта».

Обговорення ідей щодо розвитку рекреаційної зони навколо "Німецького" озера

13.09.2017р. ініціативна група, яка складається з Ігора Попадюка, начальника управління інвестиційної політики, Назара Рогіва, начальника управління інфраструктурної політики департаменту ЖКПБ,  Уляни Сидор, директора ГО «Центр муніципального та регіонального розвитку – ресурсний центр», зустрілась із студентами кафедри туризму ІФНТУНГ та доцентом кафедри туризму Оленою Побігун з метою обговорення ідей щодо розвитку рекреаційної зони навколо "Німецького" озера.

В ІФНТУНГ першокурсників «помили» у нафті

Вже традиційно в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу на початку навчального року відбувається церемонія посвяти нафтою студентів-першокурсників Інститутів нафтогазової інженерії, інженерної механі

Студенти ІФНТУНГ беруть активну участь у міжнародних проектах

22-29 серпня студентка першого курсу магістратури Інституту геології та геофізики Дзьоба Уляна взяла участь у міжнародному геофізичному таборі Geoscience Field Camp in Ukraine 2017, що проходив в Києві та Кам’янці-Подільському.

В інституті економіки та управління в нафтогазовому комплексі ІФНТУНГ розпочалися державні екзамени та захисти дипломних робіт для студентів усіх форм навчання за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа та страхування», що триватимуть до 26 червня 2017 року.

Конкурс краси та стилю "Містер ІФНТУНГ"

18 травня 2017 року в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу відбувся конкурс чоловічої краси та стилю "Містер ІФНТУНГ", ініціатором та організатором якого став Студентський парламент, Центр культури і дозвілля студентів, ректорат ІФНТУН

Безкоштовне навчання у вишах Польщі

Триває прийом заявок на безкоштовне навчання у вишах Польщі відповідно до ст. 2 Угоди про співробітництво між Міністерством освіти і науки України та Міністром національної освіти Республіка ПольщаНавчання на ступінь магістра (повний цикл навчання бакалавр + магістр – 5 років); часткове/семестрове навчання (бакалаврські програми, другий семестр навчального року); Навчання (стажування) до аспірантури.