Студенти

Флеш-моб «Вшануймо Шевченка»

Цьогоріч у ІФНТУНГ одним із заходів до відзначення 203 річниці від Дня народження Великого Кобзаря став флеш-моб «Вшануймо Шевченка», який мав дещо експериментальний характер: студенти-першокурсники інституту нафтогазової інженерії Неля Первак, Артем Щербина, Каріна Саботаж під орудою доцента кафедри філології та перекладу Наталії Веселовської «протестували» респондентів з ве

Першокурсники «в ефірі»

Розпочався новий навчальний рік. Тисячі студентів поміняли звичні уроки та школу на пари і університет. Поступлення у виш – важливий крок у житті кожного, але не менш важливим є прийняття правильного рішення щодо навчального закладу, адже цей вибір формуватиме майбутнє випускника.

Всеукраїнська студентська олімпіада з «Видобування нафти і газу»

На базі інституту нафтогазової інженерії, 23-26 квітня 2018 року, проводилась Всеукраїнська студентська олімпіада з «Видобування нафти і газу» спеціальності «Нафтогазова інженерія та технології».

Кордони роз’єднують, а культура єднає

У рамках відзначення Міжнародного дня культури, в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу провели свято національних культур. Ця подія не могла оминути наш університет, адже тут навчаються одні з найкращих студентів не лише України, а й з усього світу.

Іноземні студенти ІФНТУНГ підкорюють танцювальні вершини

Нещодавно в м.Київ проходив танцювальний конкурс  "Шаленію від кізомби", беззаперечним переможцем якого став студент Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

Всебічний розвиток іноземних студентів — серед пріоритетів діяльності ІФНТУНГ

Проректор з науково-педагогічної роботи, проф. Карпаш Максим Олегович, в компетенцію якого входить міжнародна діяльність університету, зустрівся з іноземними студентами, які навчаються в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу.

Іноземних студентів ІФНТУНГ запрошують до участі в проекті "Міжкультурна Поліцейська Лабораторія"

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу веде широку міжнародну освітню та наукову діяльність. На даний час в університеті навчається понад 500 студентів з 42 країн Європи, Азії й Африки. ІФНТУНГ зосереджує значну увагу на всебічний розвиток іноземних студентів.