Студенти

Флеш-моб «Вшануймо Шевченка»

Цьогоріч у ІФНТУНГ одним із заходів до відзначення 203 річниці від Дня народження Великого Кобзаря став флеш-моб «Вшануймо Шевченка», який мав дещо експериментальний характер: студенти-першокурсники інституту нафтогазової інженерії Неля Первак, Артем Щербина, Каріна Саботаж під орудою доцента кафедри філології та перекладу Наталії Веселовської «протестували» респондентів з ве

Українська

Першокурсники «в ефірі»

Розпочався новий навчальний рік. Тисячі студентів поміняли звичні уроки та школу на пари і університет. Поступлення у виш – важливий крок у житті кожного, але не менш важливим є прийняття правильного рішення щодо навчального закладу, адже цей вибір формуватиме майбутнє випускника.

Українська

Хочеш стартувати в бізнесі? Приєднуйся!

07 листопада, в рамках підписаного Меморандуму про взаєморозуміння між Громадською організацією "Платформа інноваційного партнерства" та Івано-Франківським національним технічним університетом нафти і газу, відбулась перша відкрита зустріч з успішними підприємцями (організатори – Денис Алексін (ОП-17-1) і Роман Сав’юк (ЕК-17-1) під егідою «YEP! 

Українська

Студенти провели вікторини для учнів Яремчанщини

25 жовтня 2019 року  в будинку культури Яремчанського міськвиконкому Яремчанською міською філією Івано-Франківського обасного центру зайнятості було організовано фестиваль «Обдарована молодь – гордість Яремчанщини» в рамках проведення «Дня кар’єри» для учнів 9-11 класів шкіл Яремчанського регіону.

Українська

Студентський парламент святкує своє 15-річчя!

Сьогодні, 22 жовтня, Студентський парламент Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу святкує своє 15-річчя!

Українська

Як вступити до магістратури у 2020 році

Розмова про цей надзвичайно важливий момент у житті студентів велася на зустрічі вихованців Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу з представниками ректорату, приймальної комісії та викладачами закладу.

Українська

Семінар-презентація будівельних технологій в ІАБЕ: погляд виробника

Будівництво енергоефективних споруд у наш час високих цін на енергоносії особливо у тренді. Кожен прагне отримати теплу затишну домівку до перших холодів. Споживачі кваплять будівельників, бо ж пізня осінь та зима – то не сезон для будівництва. Так було ще нещодавно.

Українська

Студентська служба працевлаштування MAVISTA: нові пропозиції для ІФНТУНГ

До Івано-Франківського національного технічного  університету нафти і газу з новими цікавими пропозиціями завітала заступниця директора Студентської служби працевлаштування MAVISTA Валерія Шиліна.

Українська

Посвята в туристи першокурсників

             Щорічно на кафедрі туризму відбувається посвята першокурсників в туристи. Цьогоріч не виключення, але студенти організатори з керівником дещо змінили умови і місце проведення посвяти.

            15 жовтня студенти третього курсу спеціальності «Туризм» підготували і провели конкурс-вікторину для перевірки першокурсників на готовність бути туристами.

            Завдання були цікавими і різноманітними: і на логіку, і на знання, і на швідкість. А також на вміння швидко орієнтуватися в просторі і знаходити потрібні речі.

Українська

Студенти спеціальності "Туризм" не нудьгують

Наприкінці минулого тижня студенти ІІ, ІІІ і IV курсів спеціальності "Туризм" організували апробацію нового конкурсу квесту на території міського парку імені Т.Шевченка. Поділившись на команди, студенти апробували нові пункти для нових туристичних квестів, внесли зміни в маршрути для різної кількості груп. Погода сприяла гарній, злагодженій і творчій роботі.

Українська