Студенти

Флеш-моб «Вшануймо Шевченка»

Цьогоріч у ІФНТУНГ одним із заходів до відзначення 203 річниці від Дня народження Великого Кобзаря став флеш-моб «Вшануймо Шевченка», який мав дещо експериментальний характер: студенти-першокурсники інституту нафтогазової інженерії Неля Первак, Артем Щербина, Каріна Саботаж під орудою доцента кафедри філології та перекладу Наталії Веселовської «протестували» респондентів з ве

Першокурсники «в ефірі»

Розпочався новий навчальний рік. Тисячі студентів поміняли звичні уроки та школу на пари і університет. Поступлення у виш – важливий крок у житті кожного, але не менш важливим є прийняття правильного рішення щодо навчального закладу, адже цей вибір формуватиме майбутнє випускника.

«Битва титанів» відбулась в ІФНТУНГ

В Актовій залі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відбувся гала-концерт конкурсу талантів серед студентів університету «Star Time–2018», приурочений Міжнародному дню студента. Творчий конкурс, де здібні студенти можуть продемонструвати свої таланти, проводиться в стінах ІФНТУНГ щорічно.

Вісім дипломів привезли студенти-архітектори з конкурсу дипломних проектів архітектурних та художніх спеціальностей

5-9 листопада цього року  у м. Полтава на базі Національного технічного університету ім. Ю. Кондратюка  відбувся ХХVII огляд-конкурс дипломних проектів випускників архітектурних та художніх спеціальностей закладів вищої освіти України за міжнародною участю.  Захід  організовано за підтримки Міністерства освіти і науки України, ПНТУ ім. Ю.

Студенти ІЕМ — учасники IV Міжнародної студентської наукової конференції

Навчання в університеті неможливе без участі в наукових дискусіях.

Як це бути президентом?

Людину роблять щасливою три речі: любов, цікава робота і можливість подорожувати. Нещодавно студенти Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відвідали столицю нашої держави — м. Київ.

Студентів ІФНТУНГ вчили надавати домедичну допомогу

Україна активно розбудовує європейські цінності в громадянському суспільстві, тому обов’язок кожного ‒ вміти надати першу домедичну допомогу особам, які перебувають у загрозливих станах для свого життя і здоров’я. Крім того, переживаючи усі події сьогодення, ми цілковито усвідомлюємо вартість і цінність людського життя.

«Економічний бум» в ІФНТУНГ

Після урочистих заходів з нагоди відзначення Дня економіста в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу студенти спеціальності «Економіка» організували справжнє свято для викладачів та гостей.

Студенти спеціальності "Туризм" відвідали Кам'янець-Подільську фортецю, Хотин і затоплене село Бакота

6 жовтня наші студенти спеціальності "Туризм" відвідали Хотинську і Кам'янець-Подільську фортецю, а також затоплене в результаті створення Дністровського водосховища село Бакота.

Поїздка відбулася за підтримки студентської університетської профспілки.

Студентам спеціальності "Туризм" готель "Станіслав" провів пізнавальну екскурсію

З нагоди Дня туризму  готель "Станіславів" провів для студентів спеціальності «Туризм» Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу екскурсію по використанні екологічних технологій у готелі.

Студенти ознайомилися з моделями проектування адміністративно-господарських (інженерно-технічних) приміщень, новітніми ресурсозберігаючими екологічно-безпечними для навколишнього середовища міста технологіями життєзабезпечення готелю.