Студенти

Флеш-моб «Вшануймо Шевченка»

Цьогоріч у ІФНТУНГ одним із заходів до відзначення 203 річниці від Дня народження Великого Кобзаря став флеш-моб «Вшануймо Шевченка», який мав дещо експериментальний характер: студенти-першокурсники інституту нафтогазової інженерії Неля Первак, Артем Щербина, Каріна Саботаж під орудою доцента кафедри філології та перекладу Наталії Веселовської «протестували» респондентів з ве

Українська

Першокурсники «в ефірі»

Розпочався новий навчальний рік. Тисячі студентів поміняли звичні уроки та школу на пари і університет. Поступлення у виш – важливий крок у житті кожного, але не менш важливим є прийняття правильного рішення щодо навчального закладу, адже цей вибір формуватиме майбутнє випускника.

Українська

Виїзне засідання екзаменаційної комісії з захисту магістерських робіт на базі компанії «SoftServe»

« 19 » грудня 2017 року відбулося засідання екзаменаційної комісії на базі компаніїї SoftServe із захисту магістерських робіт студентами Адамовським Б.І., Сакайлюком А.М., Сулятинським Р.Ю. спеціальності комп’ютерна інженерія Інституту інформаційних технологій.

Українська

Випуск магістрів за спеціалізацією "Газонафтопроводи та газонафтосховища"

29 грудня 2017 року в Інститут нафтогазової інженерії Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу в урочистій обстановці відбулось вручення дипломів випускникам-магістрам за спеціалізацією "Газонафтопроводи та газонафтосховища" (кафдедра

Українська

Добро в наших серцях

Студенти інженерно-екологічного інституту ІФНТУНГ є членами автоклубу

Українська

В ІФНТУНГ завітала Калита, або як студенти-перекладачі навчали народних традицій

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу справедливо славиться гідним ставленням до народних традицій, які є невід’ємною частиною культури і ментальності українського народу. Це передається нашим та іноземним студентам, які разом з вивченням української мови, мов губка, вбирають традиції нашого народу.

Українська

Містер ІФНТУНГ 2017

Українська