Студенти

Флеш-моб «Вшануймо Шевченка»

Цьогоріч у ІФНТУНГ одним із заходів до відзначення 203 річниці від Дня народження Великого Кобзаря став флеш-моб «Вшануймо Шевченка», який мав дещо експериментальний характер: студенти-першокурсники інституту нафтогазової інженерії Неля Первак, Артем Щербина, Каріна Саботаж під орудою доцента кафедри філології та перекладу Наталії Веселовської «протестували» респондентів з ве

Першокурсники «в ефірі»

Розпочався новий навчальний рік. Тисячі студентів поміняли звичні уроки та школу на пари і університет. Поступлення у виш – важливий крок у житті кожного, але не менш важливим є прийняття правильного рішення щодо навчального закладу, адже цей вибір формуватиме майбутнє випускника.

Знайомтесь: гордість та слава ІФНТУНГ в 2019/2020 навчальному році

Студенти Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, які взяли участь у конкурсах відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України №1271 від 04.10.2019р.

Як успішно здати ЄВІ

Уже завтра, 1 липня, стартує основна сесія ЄВІ (єдиного вступного іспиту) для вступу на навчання для здобуття освітнього ступеня магістра. ЄВІ – це тестування з іноземної мови, яке проходить із використанням організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання.

Креативно й з дотриманням карантинних норм

Та на свіжому повітрі!

Захисти бакалаврів з електроенергетики 2020

20 червня 2020 р. за допомогою сервісу Google Meet  проведено перший день захисту бакалаврських робіт спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» в ІФНТУНГ.

До складу екзаменаційної  комісії увійшли:

голова ЕК Піщак Іван Васильович – головний енергетик ПП «Гірбуд».

Члени комісії:

Костишин В. С. – д.т.н., проф., завідувач кафедри електроенергетики, електротехніки та електромеханіки, заступник голови;

Михайлів М. І. – д.т.н., проф. кафедри ЕЕМ;

Успіх любить наполегливих

Трьом студентам університету призначили стипендії Президента України!

Згідно наказу Міністерства освіти і науки України від 29 квітня 2020 року № 576 «Про призначення академічних стипендій Президента України студентам закладів вищої освіти на ІІ семестр 2019/2020 навчального року» призначено відповідну стипендію трьом студентам Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу: Сніжані Дмитроняк (

Іноземні студенти ІФНТУНГ завітали до школярів

Мрії побачити якомога більше різних країн – безперечно, здійсненні. От тільки реалізувати їх завжди легше тим, хто добре знає іноземні мови. Над цим серйозно замислились юні учасники Тижня іноземних мов, що проводився в Івано-Франківській ЗОШ № 25. Адже до них, майбутніх мандрівників, завітав… цілий світ.