Студенти

Флеш-моб «Вшануймо Шевченка»

Цьогоріч у ІФНТУНГ одним із заходів до відзначення 203 річниці від Дня народження Великого Кобзаря став флеш-моб «Вшануймо Шевченка», який мав дещо експериментальний характер: студенти-першокурсники інституту нафтогазової інженерії Неля Первак, Артем Щербина, Каріна Саботаж під орудою доцента кафедри філології та перекладу Наталії Веселовської «протестували» респондентів з ве

Першокурсники «в ефірі»

Розпочався новий навчальний рік. Тисячі студентів поміняли звичні уроки та школу на пари і університет. Поступлення у виш – важливий крок у житті кожного, але не менш важливим є прийняття правильного рішення щодо навчального закладу, адже цей вибір формуватиме майбутнє випускника.

Свято наближається!

Захист магістрів-енергетиків в 2019 році!

20 грудня 2019 року завершено п'ятий день захисту магістерських робіт з спеціальності "Електротехнічні системи електроспоживання". Цікаві роботи в галузі енергетики, інноваційні дослідження та натхнення працювати над новими ідеями! Вітаємо випускників з успішним захистом та бажаємо хорошої роботи, достойної зарплати та працювати на благо України!

Помічники святого Миколая працюють і вчаться в ІЕМ

Щороку студенти і викладачі Інституту економіки та менеджменту ІФНТУНГ долучаються до акції «Святий Миколай іде до сиріт»: тут вже вкоренилася добра традиція збирати дітям, потребуючим пакунки на Миколая. І вони готові дарувати дітям, обділеним батьківською любов’ю та увагою,   свято та віру в чудеса.

Містер ІФНТУНГ 2020

Зовсім скоро в актовому залі ІФНТУНГ відбудеться довгоочікувана подія. Студентський парламент ІФНТУНГ організовує грандіозне свято краси та стилю. Тут ти матимеш можливість отримати навички із дефіле, ораторського мистецтва, артистизму та спілкуванню з глядацькою аудиторією.

В ІФНТУНГ провели конкурс серед найталановитіших студентів

За організації Центру культури та дозвілля і Студентського парламенту в Актовій залі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відбувся конкурс талантів «Star Time» серед студентів усіх інститутів. Творчий конкурс традиційно приурочений Міжнародному дню студента і проводиться в стінах ІФНТУНГ щорічно.

Бінарні навчання в ІФНТУНГ від поліції діалогу

14 листопада на запрошення Студентського парламенту до Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу завітали офіцери Івано-Франківського поліцейського підрозділу превентивної комунікації, також відомого як «поліція діалогу» – Тетяна Солонина та

Студенти-туристи побували на екскурсії у Fabbrica

12 листопада студенти ІІІ курсу спеціальності "Туризм" побували на цікавій екскурсії у ресторані "Fabbrica" згідно програми дисципліни "Організація ресторанного господарства". Ближче ознайомилися з процесами готування, ліплення, випікання, варіння та створення шедеврів на кухні. Було і смачне частування, і приємні подарунки.